Dom wiejski w Lombardii dla dzieci


Urlop rodzinny: Agriturismo w Lombardii z dziećmi

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Planujesz następne wakacje i szukasz Domu dla dzieci w Lombardii , niedaleko Mediolanu, nad Jeziorem Garda lub nad Jeziorem Como, oferując usługi dla osób podróżujących z dziećmi? Na naszej stronie znajdziesz Farmy, B & B, Domki letniskowe i Apartamenty, w których nie brakuje uwagi dla osób podróżujących z dziećmi i rodzinnych ofert na tani pobyt w gospodarstwie.

Dom przyjazny dla dzieci w Lombardii

W naszym domu wiejskim w Lombardii dla dzieci można znaleźć opiekunki dla dzieci , aby rozpieszczać swoje dzieci, podczas gdy masz kilka godzin dla Ciebie, plac zabaw i basen dla dzieci . Co więcej, w lokalach wyposażonych w restaurację , dbałość o najmłodszych nie zabraknie z przeznaczonymi dla nich menu. Warto zorganizować weekend lub wakacje w Lombardii w jednym z naszych miejsc, aby spędzić chwile prawdziwego relaksu i spokoju w bezpośrednim kontakcie z naturą i komfortowym otoczeniu, niedaleko Mediolanu , ale z dala od chaosu miasta.

Wakacje w Lombardii z dziećmi

Gospodarstwo w Lombardii dla dzieci jest idealne dla rodzin, które kochają zielone wakacje. Są to w rzeczywistości kwatery zlokalizowane w pięknych okolicach, z ogrodami, często również ogrodami warzywnymi i zwierzętami dla dzieci, takimi jak kucyki, osły, krowy, owce, kury, króliki, gęsi, kaczki i kozy. W tych pokojach Ty i Twoi maluchy możecie cieszyć się kontaktem z naturą. Przede wszystkim dzieci, które są przyzwyczajone do życia w mieście, będą mogły odkryć wiele rzeczy na temat świata zwierząt i warzyw i obserwować lub stać się częścią typowych działań w wiejskim świecie, takich jak przetwarzanie miodu, tłoczenie oliwek i przetwarzanie oleju, winogrona zbiory i dojenie. W gospodarstwach edukacyjnych będą mogli wziąć udział w warsztatach i działaniach edukacyjnych zaprojektowanych specjalnie dla nich, ale także dla dorosłych, aby przybliżyć wszystkim naturę i świat rolnictwa.

Wybierz między Domami wiejskimi, B & B, Domami Wakacyjnymi, Apartamenty i zarezerwuj teraz w jednym z naszych Domów w Lombardii dla dzieci i daj sobie trochę czasu z nimi w zdrowym środowisku, w którym można uczyć się nowych rzeczy i mieć różne doświadczenia.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!