Umbria farmhouse z restauracją


Wakacje w Umbrii na farmie z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli chcesz cieszyć się prostymi i autentycznymi smakami tradycji umbryjskiej, to wiejski dom w Umbrii z restauracją może być idealnym wyborem: tam możesz spróbować tradycyjnej kuchni na poziomie zero km, wykonanej z lokalnych produktów wysokiej jakości, gwarancją prawdziwości i miłości do dobre rzeczy, spędzanie czasu w przyjemnej wiejskiej scenerii, otoczone spokojną atmosferą.

Gospodarstwo agroturystyczne z restauracją oferuje swoim gościom rodzinne przepisy wykonane z prostotą i pasją, jak tradycyjne dania wiejskie . Będziesz mógł posmakować prostej kuchni, która uwydatnia smaki surowców z tego samego gospodarstwa lub lokalnych producentów, z menu, które wynika z sezonowości lokalnych produktów i które możesz uczyć się w domu dzięki lekcjom gotowania organizowanym przez te same obiekty.

Niewielkie wpływy z sąsiednich regionów, kuchnia umbryjska opiera się głównie na mięsie i produktach ziemi, używanych do codziennych potraw, a także do tych z wakacji. Ciecierzyca i zupa z kasztanów, ciasto z tekstem, upieczony gołąb, przepisy przygotowane z rybami z jeziora Trasimeno , węgorza, okonia i karpia. Nie wspominając o typowych produktach, takich jak sery i wędliny z Norcineria umbra , soczewicy z Castelluccio i czarnej trufli z Norcia, która wraz z białą jest używana do przygotowania przystawek i pierwszych dań. Wszystko to powinno towarzyszyć szlachetnym winom umbryjskim, Sagrantino di Montefalco i Torgiano .

Wybierz jedną z naszych ofert domów wiejskich w Umbrii z restauracją, w której możesz odkryć typowe dania z Umbrii i wiele typowych produktów.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie z restauracją w Umbrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!