Gospodarstwo ze stadniną koni w Piemoncie


Jazda na koniach: Dom w Piemoncie ze szkółką jazdy konnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy jesteś miłośnikiem koni i miłośnikiem przyrody i chcesz odwiedzić Piemont w najbardziej autentyczny sposób? Wybierz pobyt na farmie ze szkołą jazdy konnej w Piemoncie i odkryj naturalne i malownicze piękno Piemontu i Langhe przez jazdę konną razem z rodziną, dziećmi lub przyjaciółmi.

Gospodarstwa z stadniny koni i koni w Piemoncie

W gospodarstwach ze stadninami w Piemoncie lub w miejscach, z którymi mają umowę, znajdziesz wykwalifikowaną kadrę techniczną oferującą lekcje i lekcje jazdy dla dorosłych i dzieci, początkujących i ekspertów. Ponadto, można znaleźć szereg działań, takich jak jazda konna i wycieczki konne wzdłuż szlaków przyrodniczych, żywności i wina i historyczno-artystyczne trasy, aby zapoznać się z terytorium Piemontu i Langhe, pełne pagórkowatych krajobrazów i lasów, gdzie pyszna trufla rodzi się, jej winorośl jest znana na całym świecie, jej średniowieczne wioski i zamki. Sposób na odkrywanie terytorium za pomocą formy turystyki ekologicznej: turystyka jeździecka .

Pobyt w wiejskim domu z ujeżdżalnią w Piemoncie to okazja, aby powrócić do powolnego i zdrowego tempa życia i przeżyć niezapomniane wrażenia w bliskim kontakcie z naturą i światem koni , nie mówiąc już o chwilach degustacji potraw i wina w restauracjach . Zabawne i edukacyjne wakacje w zdrowym środowisku, w którym możesz odzyskać swoją przestrzeń, czas i spokój, z dala od szaleństwa codziennego życia.

Spójrz na nasze Farmy ze stadniną koni w Piemoncie i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, gdzie spędzić weekend lub wakacje pełne sportu , kultury i zajęć na świeżym powietrzu , w naturze i z końmi .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!