gospodarstwa z restauracją w Piemoncie


Zatrzymaj się w Piemoncie w restauracji na farmie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Chcesz odkryć autentyczne smaki kuchni piemonckiej w otoczeniu przyrody i rodzinnej atmosferze? Spójrz na naszą propozycję farmy w Piemoncie z restauracją i wybierz jedno z naszych kwater w otoczeniu zieleni, gdzie typowe dania z Piemontu są przygotowywane ze zdrową żywnością produkowaną przez farmę lub przez innych lokalnych producentów. Idealny pobyt na wakacje z jedzeniem i winem

Wakacje na farmie, aby odkryć kuchnię Piemont i Langhe

Obszar Piemontu jest bogaty w charakterystyczne produkty, które tworzą wyśmienitą i niepowtarzalną kuchnię. W typowych piemonckich przepisach używa się charakterystycznych produktów, takich jak trufle, Barbera, Barolo , salami i sery, aby ożywić risotto, świeże makarony i dania mięsne. Nasze gospodarstwo agroturystyczne z restauracją w Piemoncie oferuje najlepsze tradycyjne dania kuchni piemonckiej , przygotowywane ze składników pochodzących wyłącznie z ogrodów warzywnych, sadów i gospodarstw rolnych, którymi można delektować się w przyjemnej, miłej atmosferze. Dodatkowo nauczysz się robić typowe dania z lekcjami gotowania zorganizowanymi przez Farmę.

Typowe dania z Piemontu nie mogą się rozpoczynać od przystawek takich jak witello tonnato, bagnacauda, ​​tomini, inne lokalne sery i salami, w towarzystwie typowego grissini. Typowymi pierwszymi potrawami są risotto, agnolotti del plin i tajarin, bardzo cienkie ręcznie robione makarony i risotto. Wśród dań głównych królem jest mięso: tartare di fassona, duszone mięso w winie Barolo, pieczeń cielęca w winie Barbaresco, mieszane smażone i finanziera. Również desery odgrywają ważną rolę w tradycyjnym piemonckim menu . Wystarczy wymienić słodycze, takie jak bonet, piemoncki pudding z amaretti i kakao, Torta 900, ciasto z orzechów laskowych, zabaglione i krem ​​gianduia.

Gospodarstwo agroturystyczne z restauracją w Piemoncie i na Langhe to idealne miejsce, by odkryć i zakosztować tradycji kulinarnej i win z okolicy. Ciepłe i przyjazne otoczenie z widokiem na wspaniałe winnice wzgórz wokół Asti i Cuneo . Wybierz z naszej oferty Farmhouse w Piemoncie z restauracją, gdzie można odkryć i cieszyć się kuchnią piemoncką, w fascynującym i relaksującym otoczeniu przyrody.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!