Sycylijska farma z restauracją


Zatrzymaj się na Sycylii w wiejskim domu z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli chcesz spędzić kilka dni relaksu i dobrego jedzenia , zanurzając się w wiejskim świecie Sycylii , wybierz jeden z naszych Domów Wiejskich z restauracją na Sycylii, aby odkryć sycylijską tradycję gastronomiczną i typowe lokalne produkty . Gospodarstwa, domy wypoczynkowe, pensjonaty i gospodarstwa z restauracją na Sycylii czekają na smaczne i niezapomniane wakacje z jedzeniem i winem.

Wakacje w gospodarstwie, aby odkryć kuchnię sycylijską

Na naszych farmach z restauracją na Sycylii możesz skosztować typowych receptur sycylijskich przygotowanych z troską i pasją przez właścicieli i kucharzy z gospodarstwa, używając produktów sezonowych "od gospodarstwa domowego". Warzywa, owoce, sery, wędliny, wino, olej i makaron produkowane w tym samym gospodarstwie lub pochodzące od lokalnych producentów będą podstawą menu oferowanego przez restaurację .
W miłej atmosferze sycylijskiej Masseria lub innych typowych budowli zanurzonych w wiejskiej okolicy lub w zieleni blisko morza, która burzy terytorium Sycylii, od Ragusa do Katanii , od Trapani do Syrakuz , Mesyny i Agrigento , można skosztować bogatych, ale także prosta kuchnia charakteryzująca się jasnymi kolorami i ziołami. Możesz przygotować receptury w domu dzięki zajęciom gotowania organizowanym przez Farmę.

Wśród naprawdę wyjątkowych potraw kuchni sycylijskiej znajdują się makarony z sardynkami, makaron alla Norma, kulki ryżowe, caponata, sardynki a beccafico, miecznik alla Messina, kanapka ze śledzioną, chleb i bułka oraz cannolo i cassata na deser. Oczywiście każdej z tych potraw mogą towarzyszyć szlachetne i pełne sycylijskie wina , w tym Inzolia, Nero d'Avola, Cerasuolo di Vittoria, Syrah lub Etna.

Wybierz z naszej oferty zakwaterowania na Sycylii Farmhouse z restauracją, gdzie można zatrzymać się na typowe dania kuchni sycylijskiej i produktów w środowisku rodzinnym i relaks na wsi.

Zaznaczone Właściwości - Agriturismo z restauracją na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!