Dom wiejski Kalabria z basenem


Wakacje w Kalabrii na farmie z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na następne wakacje wybierz jedno z naszych Gospodarstw w Kalabrii z basenem otoczonym zielenią, gdzie możesz spędzić relaksujące i bezmyślne dni po długim czasie pływania, leżąc w słońcu przy basenie lub w cieniu niektórych drzew w zielonych obszarach własność. Wybierz z Farmhouse, B & B, Holiday Homes, Villas i Apartments na kilka dni relaksu w Kalabrii .

Nasze agroturystyki z basenem w Kalabrii znajdują się w pobliżu najpiękniejszych i najbardziej znanych kurortów turystycznych Morza Tyrreńskiego i urokliwych plaż w Tropei i Capo Vaticano, a także w głównych miastach jońskich, bardzo interesujących z punktu widzenia przyrody i historii. widzenia. Można również szybko dotrzeć do gór, idealne miejsce na piękne spacery w przyrodzie. Kalabria ma wiele do zaoferowania, zarówno na rodzinne wakacje, jak i na wakacje kulturalne lub sportowe . Będziesz cieszyć się rodzinną atmosferą i prawdziwą kuchnią w pięknych odrestaurowanych domach wiejskich z basenami otoczonymi drzewami oliwnymi i wzgórzami, na których można pływać, ale także masz długie spacery lub pojedziesz na rowerze i odwiedzasz pobliskie miasteczka i wioski.

Wybierz jedną z naszych propozycji dla domów wakacyjnych, apartamentów, willi, pensjonatów i pensjonatów w Kalabrii z basenem na relaksujący wypoczynek na wsi!

Spójrz na powiązane przedmioty - Gospodarstwo agroturystyczne z basenem w Kalabrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!