Farmy z restauracją na Sardynii


Zatrzymaj się na Sardynii w wiejskiej rezydencji z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Marzysz o wakacjach relaksu i dobrego jedzenia na Sardynii ? Wybierz jedną z naszych Agroturystyka na Sardynii z restauracją i odkryj starożytną sardyńską tradycję gastronomiczną oraz jej liczne przepisy i typowe produkty . Ciesz się nimi w rodzinnej atmosferze, w jednym z naszych kwater w otoczeniu zieleni, z widokiem na morze lub góry Sardynii .

Wakacje na farmie, aby odkryć kuchnię sardyńską

Możesz wybierać między Bed and Breakfast, Apartments, Holiday Homes i Agriturismo z restauracją blisko morza lub w pobliżu góry, gdzie spokój i relaks dominują niekwestionowane. Na wybrzeżu lub w głębi lądu można skosztować typowych przepisów i specjałów kuchni rodzinnej w gospodarstwie agroturystycznym, charakteryzującym się prostymi i zdrowymi składnikami, od farmy do stołu i mocnych i ostrych smaków.

W Gallura , w okolicy Sassari i Olbia, można skosztować zupę Gallura , w rejonie Cagliari zje się fregolę , małe kulki makaronu zaprawione małżami i owocami morza; bardzo szczególne lorighittas w Oristano, specjalny makaron złożony z dwóch pasm zrolowanego ciasta, zwykle przyprawionego sosem kiełbaskowym; Panadas , pasztety mięsne, ryby lub warzywa rozłożone na całej Sardynii z różnymi nadzieniami. Nie można pominąć serów: stagionato lub świeżych pecorino, caglio di capretto i casu marzu. Pod koniec posiłku można wybrać spośród deserów delicji seadas , smażonego makaronu nadziewanego serem i miodem, acciuleddi , deserów w kształcie warkoczy wykonanych zwykle przez babcie i cocciuleddi , ciastek o smaku skórki mandarynki, migdałów, posiekanych orzechów i cynamon. I dobry mirt lub fil'e ferru, aby pomóc w trawieniu.

Wybierz z naszej oferty zakwaterowania Gospodarstwo agroturystyczne na Sardynii z restauracją, w której możesz delektować się kuchnią i typowymi sardyńskimi produktami w rodzinnej atmosferze i relaksującej okolicy.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!