Campania Farmhouse dla dzieci


Urlop rodzinny: Dom dla dzieci w Kampanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Podczas następnych wakacji rodzinnych przyjrzyjcie się naszej farmie w Kampanii dla dzieci, w których dzieci mogą bawić się w zdrowym i bezpiecznym otoczeniu, a także zrelaksować się w zielonej okolicy Kampanii , w przepięknej scenerii wybrzeża Amalfi lub w pobliżu morza Cilento . W naszej agroturystyce znajdziesz doświadczonych pracowników, którzy są uważni na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi i dedykowanych usług.

Wakacje w Kampanii w przyjaznym dla dzieci gospodarstwie

W naszym przyjaznym dla dzieci gospodarstwie w Kampanii znajdziesz wiele usług dla dzieci i rodzin. Przestronne pokoje i przyjazne dla rodzin apartamenty , basen dla dzieci, w którym dzieci mogą bezpiecznie pływać, wyposażone place zabaw i na wypadek, gdybyś chciał mieć czas tylko dla siebie i swojego partnera, opiekunki dla dzieci . Wśród Campania Farmhouse dla dzieci znajdziesz także Farmy ze zwierzętami , gdzie dzieci mogą zobaczyć kucyka, osły, krowy, kozy, świnki i króliki oraz farmy edukacyjne, w których eksperci i wyspecjalizowani pracownicy pokażą im rośliny, drzewa, zwierzęta, produkty ziemi i aktywności na wsi w zabawny i nie nudny sposób.

Urlop w Domu Dziecka w Kampanii będzie wspaniałym doświadczeniem dla najmłodszych, zwłaszcza jeśli są przyzwyczajeni do mieszkania w mieście. Tutaj mogą bawić się i bawić w dużych zielonych przestrzeniach, uczyć się doceniać małe rzeczy i oddychać trochę czystym powietrzem. Rezerwuj teraz i zostawić na rodzinne wakacje z dziećmi w zieleni Kampanii , a jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zobacz też nasze oferty rodzinne .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!