Lazio Farmhouse z restauracją


Pobyt w Lazio in Farmhouse z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli szukasz autentyczności, gotowanie jest kluczem do poznania terytorium. Tak więc, jeśli chcesz poznać kulturę Lazio, możesz również zrobić to poprzez tradycję jedzenia i wina , wybierając spędzić kilka dni w jednym z naszych Domów Wiejskich w Lazio z restauracją . Zielone jedzenie i wakacje z winem w jednym z naszych wiejskich domów, w pobliżu wiecznego Rzymu i najbardziej charakterystycznych wiosek w Lacjum , doprowadzą cię do odkrycia jego receptur i typowych produktów , co da ci możliwość rozkoszowania się nimi w relaksującym kontakcie z naturą.

Wakacje na farmie, aby odkryć kuchnię rzymską i lazio

Nasze farmy z restauracją w Lacjum , pensjonatami, apartamentami, farmami w Viterbo lub w pobliżu Rzymu , czekają na Ciebie, abyś spróbował kuchni Lacjum , charakteryzującej się smakami i mocnymi smakami pochodzącymi z tradycji ludowej i ludowej, wykonanymi z przepisów, które zostały przekazywane z pokolenia na pokolenie. Restauracje w naszym gospodarstwie agroturystycznym oferują sezonowe menu ze zdrowymi i smacznymi daniami, przygotowywane ze zdrowych lokalnych i sezonowych produktów pochodzących z gospodarstwa lub lokalnych rolników w pobliżu.

W urozmaiconym krajobrazie, pełnym pięknych widoków iw ciepłej atmosferze wiejskiej rezydencji z restauracją w Lazio można skosztować typowych przystawek, takich jak karczochy alla giudia i supplì . Wśród pierwszych dań nie można pominąć bucatini all'amatriciana , rigatoni z pajatą, makaronem alla gricia i gnocchi alla romana . Wśród drugich dań: jagnięcinę alla cacciatora, słodkie pieczywo al marsala i saltimbocca alla romana . I wreszcie smaczne maritozzo i kieliszek Frascati lub Castelli Romani .

Jeśli chcesz spędzić kilka dni w harmonii z naturą, w kwaterach położonych łagodnie na wzgórzach osłoniętych górami lub otoczonych wzgórzami, dominujących nad równinami i morzem, w samym sercu Lazio, wybierz z naszej oferty zakwaterowanie w Domu z restauracja w Lazio, gdzie można odkryć terytorium poprzez typową kuchnię.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!