Dom wiejski Veneto z restauracją


Pobyt w Veneto na farmie z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Pobyt na farmie z restauracją w Veneto jest jednym z najbardziej autentycznych i satysfakcjonujących doświadczeń, jakie można zrobić. Urlop w zieleni sprawi, że zapomnisz o pośpiechu nowoczesnego życia i odkryjesz na nowo mocne i oryginalne smaki z przeszłości dzięki lokalnym produktom i domowym przysmakom. Wybierz jedno z naszych miejsc noclegowych, aby cieszyć się autentyczną kuchnią wenecką .

Wakacje na farmie, aby odkryć wenecką kuchnię

Agroturystyczny z restauracją w Veneto są przyjemne i oryginalne miejsca, znajdujące się na wsi okolice Padwy lub wokół Treviso , gdzie można spędzić weekend lub żywności i święto wina do smaku potraw kuchni weneckiej przygotowywane z lokalnych produktów, z własnej produkcji lub wykonane przez lokalne gospodarstwa rolne, od warzyw po mięso.

Nasze gospodarstwa z restauracją w Veneto oferują słynne weneckie przepisy, takie jak makaron i fasioi , śmietana baccalà, sardynki, risi e bisi, wątroba VEneziana, pastissada de caval, poenta i osei , risotto Polesine i wiele innych specjałów, w tym desery jako tiramisu, amaretto semifreddo, sbrisolona i szarlotkę. Nie wspominając już o dużej różnorodności win czerwonych, białych i prosecco, takich jak Valpolicella, Amarone i Soave, a także dużej ilości grappy i brandy. To nie przypadek, że największa winiarska ekspozycja we Włoszech, Vinitaly , odbywa się co roku w Weronie .

Wybierz z naszej oferty zakwaterowania i gospodarstw rolnych z restauracji w Veneto, gdzie można odkryć i cieszyć się typową wenecką kuchnię w uroczym i relaksującym otoczeniu.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!