Dom z basenem Kampania


Wakacje na farmie z basenem w Kampanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić przyjemne i relaksujące wakacje, a także odświeżyć się w cieplejszych miesiącach z dala od zgiełku plaż, zajrzyj na naszą stronę internetową z Domami z basenem w Kampanii, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Gospodarstwo otoczone zielenią i dużą przestrzenią jest idealnym miejscem na weekend lub rodzinne wakacje. Wybierz pomiędzy B & B, Holiday Homes, Apartments, Hotels, Villas i Farmohouses z basenem w Kampanii , niedaleko Neapolu.

W naszym Agriturismo z basenem w Kampanii można spędzić wakacje na wsi, w otoczeniu spokoju i relaksu w otoczeniu pięknych krajobrazów. Możesz spędzić przyjemne godziny w basenach w kolorach i zapachach wsi lub zrelaksować się w solarium czytając dobrą książkę. Możesz także odwiedzić pobliskie miasta, Neapol , Salerno i wybrzeże Amalfi lub poświęcić się sportowi : piesze wycieczki, jazda na rowerze, jazda konna.

Na następne wakacje lub na wakacyjny weekend wybierz dom wiejski w Kampanii z basenem . Zajrzyj na naszą stronę Farma, B & B, Holiday Homes, Villas, Apartments, Hotel oraz zarezerwuj najbardziej odpowiedni dla siebie!

Spójrz na powiązane przedmioty - Gospodarstwo agroturystyczne z basenem w Kampanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!