Gospodarstwo agroturystyczne z restauracją w Kalabrii


Pobyt w Kalabrii na wiejskim domu z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Wśród wielu powodów, dla których warto wybrać się na wakacje w Kalabrii , poza czarującymi krajobrazami, z pewnością jest to miejsce gastronomiczne. Jest to doskonały powód, aby spędzić wakacje na łonie natury, wybierając pobyt na farmie w Kalabrii z restauracją otoczoną zielenią, w typowym wiejskim budynku z widokiem na wybrzeże lub położonym w głębi lądu, wśród gajów oliwnych i winnic, gdzie można skosztować lokalnych specjałów kulinarnych wykonanych z typowych produktów z okolicy.

Wakacje na farmie, aby odkryć kalabryjską kuchnię

W naszym Agriturismo z restauracją w Kalabrii , oprócz cieszenia się spokojem i relaksem, można skosztować autentycznych smaków tego kraju w typowych kalabryjskich potrawach , przyrządzonych ze świeżych i zdrowych produktów wiejskich i zgodnie ze starożytną kulinarną tradycją tego miejsca . Fileja cuu sucu, milingiani chini, pipi i ziemniaki, pipi chini, n'duja , bruschette z cebulką Tropea, morzeddhu , zrobione z ugotowanej flaczki cielęcej, nadziewane bakłażany lub purpetti , lub klopsiki przygotowane z mięsa wieprzowego, sera i chili to tylko niektóre Soczyste i smaczne dania, które można spróbować w rustykalnej i przyjaznej atmosferze gospodarstwa z restauracją w pobliżu Cosenza lub Catanzaro . Równie pyszne są typowe słodycze: herbatniki z suszonymi owocami, figi, orzechy włoskie, migdały i skórka pomarańczowa, nugat i trufle, typowy deser Pizzo Calabro z typowych lodów Pizzo Calabro. Najsłynniejsze wina do spróbowania to Zibibbo, Cerasuolo i Greco di Bianco Doc.

Możesz uniknąć poczucia winy, spacerując pieszo po farmie. Jeśli kochasz przyrodę i szukasz wakacji spokoju, piękna i dobrego jedzenia, spójrz na naszą propozycję farmy w Kalabrii z restauracją i wybierz najbardziej odpowiedni dla Twojego pobytu w imię typowej kuchni kalabryjskiej .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!