Farmy edukacyjne we Włoszech dla rodzin z dziećmi


Wakacje we Włoszech na farmach edukacyjnych

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Nasza oferta obejmuje również wybór farm edukacyjnych : cała autentyczność wiejskiego życia może być znana przez małych gości, którzy poznają wszystkie zwierzęta w gospodarstwie i karmią je, bawiąc się na otwartej przestrzeni.

Farma edukacyjna , coraz bardziej poszukiwana przez rodziny z dziećmi , jest firmą agroturystyczną, która wyróżnia się działalnością dydaktyczną prowadzoną przez wyspecjalizowany personel , skierowany głównie do dzieci i młodzieży. Kwalifikacje Farmy Dydaktycznej są przyznawane przez administracje regionalne na podstawie zgodności z określonymi parametrami określonymi w "Karcie jakości".

Pierwsze farmy edukacyjne zostały opracowane w krajach skandynawskich, aby umożliwić mieszkańcom miasta poznanie życia na wsi. Stąd ten typ farmy został przeniesiony do krajów basenu Morza Śródziemnego i dotarł do Włoch na początku lat 70. XX wieku.

Dom wiejski w gospodarstwie edukacyjnym: zajęcia dla wszystkich

Farmy Edukacyjne to Farmy dla Dzieci , które organizują działania skierowane głównie do dzieci i młodzieży, prowadzone przez wykwalifikowany personel. Grembiulino mocno w życiu i wielkie pragnienie bałagan w kuchni: twoje dzieci będą zaangażowane w działania typowe dla rolniczego świata, takie jak zbiór owoców i warzyw, przetwarzanie surowców, tworzenie oryginalnych produktów, opieka zwierząt, aby podnieść świadomość na temat dziedzictwa środowiskowego i świata rolnictwa, rozwijać szacunek dla środowiska i zwierząt oraz edukować je do konsumpcji krytycznej przekazującej pojęcia sezonowości i typowości.

Nie brakuje jednak okazji, by pozwolić całej rodzinie zejść się w kontakcie ze światem rolniczym i spędzić wakacje z dziećmi w gospodarstwie edukacyjnym i przeżyć edukacyjnych dla całej rodziny. Rodzice mogą się zrelaksować lub wziąć udział w zajęciach ze swoimi dziećmi, dzieci mogą biegać i bawić się w dużych terenach zielonych , spędzając kilka dni w kontakcie z naturą w prawdziwym gospodarstwie edukacyjnym .

Jeśli chcesz odkryć lub odkryć dla swoich dzieci proste i autentyczne przyjemności, pozwolić im oddychać świeżym powietrzem, jeść zdrową żywność i biegać po zielonej, stymulując je w nowy sposób, zapoznaj się z naszymi propozycjami farm dydaktycznych we Włoszech.

Zaznaczone Właściwości - Farmy edukacyjne we Włoszech

Choose your region: - Farmy edukacyjne we Włoszech

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!