Nurkowanie w zieleni: nasze gospodarstwa i inne obiekty z basenem we Włoszech


Dom, B & B, Willa z basenem we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Planujesz spędzić wakacje na włoskiej wsi i nie chcesz dać orzeźwiającej kąpieli? Spójrz na tę stronę, Agriturismo.net wybrał dla Ciebie najlepsze gospodarstwa z basenem , wille z basenem , apartamenty z basenem i B & B z basenem . Dlaczego warto wybrać wakacje w nieruchomości z basenem? Ponieważ po prostu nie ma słów opisujących emocje, które możesz odczuć podczas nurkowania w basenie otoczonym zielenią naszego contryside. Wyobraź sobie zapierający dech w piersiach widok, w którym patrzysz na kolory unikalnego krajobrazu, a twoje oko miesza się z tą cienką granicą między ziemią a niebem. Wyobraź sobie piękny letni dzień, gdy leżysz wygodnie przy basenie lub kąpiesz się w chłodzącym basenie i pijesz świeżo wyprodukowany sok owocowy. Cisza, cisza i spokój będą jedynymi widzami tej czarującej chwili.
Wiśnia na szczycie: co z aperitifem przy basenie lub, o ile to możliwe, romantyczną kolacją przy świecach przy oświetlonym basenie?
Wybierz dom z basenem lub willą z basenem, który lepiej spełnia Twoje oczekiwania, spośród tych, które oferuje Agriturismo.net w następującym wyborze:

Zaznaczone Właściwości - Basen

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!