Gospodarstwo z restauracją w Lombardii


Pobyt na farmie z restauracją w Lombardii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz skorzystać z okazji spędzenia wakacji na łonie natury, aby odkryć tradycję gastronomiczną Lombard ? Spójrz na naszą propozycję Farmy w Lombardii z restauracją i wybierz jedno z naszych kwater w otoczeniu natury, aby skosztować typowych dań kuchni lombardzkiej , wykonanych z oryginalnych produktów pochodzących bezpośrednio z farmy lub z pobliskiego terytorium.

Wakacje w gospodarstwie, aby odkryć kuchnię lombardzką

Lombardia to region bogaty w produkty rolno-spożywcze z różnych obszarów, na które składają się pastwiska, rzeki, góry, doliny, jeziora i równiny. Z tego powodu trudno jest zidentyfikować jednolitą kuchnię, ale raczej wiele lokalnych potraw, w których najbardziej popularne są nadziewane makarony i ryż . Nasze gospodarstwa z restauracją w Lombardii oferują tradycyjne dania kuchni lombardzkiej i nowe opcje, a także dania wegetariańskie i wegańskie. Znajdziesz menu oparte na produktach z gospodarstwa i okolicy, dzięki czemu oferuje świeże i sezonowe potrawy, gdzie głównym składnikiem jest zawsze miłość do gotowania, tradycji i terytorium.

Możesz spróbować risotto, zup, nadziewanego makaronu, mięsa i ryb z jezior i rzek w Lombardii jako dań głównych, a także salumi, serów i deserów. W zależności od obszaru, w którym znajduje się Twoje gospodarstwo z restauracją , możesz znaleźć niezobowiązujące przepisy. W okolicach Mantui , niedaleko Mediolanu lub nad jeziorem Garda można znaleźć: risotto z Milanese, dyniowe tortelli z Mantui, polentę z Valtelliny, pizzoccheri i casoncelli bergamaschi oraz skrzynie ze świeżym nadzieniem makaronowym. Wśród dań głównych, Cassoeula , danie zimowe z kapustą i ubogich części wieprzowiny, Codeghì z polentą, salumi z Mantovy i Mediolanu. Możesz wypić dobry Nebbiolo della Valtellina lub Barbera dell'Oltrepò Pavese . Jeśli chodzi o desery, spróbuj Masigotta , zwartego, niekwaszonego ciasta Erba, Panadél valtellinese , gotowanego na patelni z jabłkami, Turta del Donizet , pączka z Bergamo i Tortionata , kruchej , opartej na migdałach deserze typowej dla miasta Lodi, toghether z Franciacortą , jednym z najlepszych włoskich win musujących.

Wybierz z naszej oferty Farmhouses z restauracją w Lombardii, gdzie możesz odkryć i cieszyć się kuchnią Lombard w fascynującym, relaksującym otoczeniu przyrody.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!