Oferty Wielkanocne w gospodarstwie w Umbrii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny na farmie w Umbrii

Z północy na południe nasz Bel Paese to świetne połączenie tradycji, sztuki, dobrego jedzenia i zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Weekend Wielkanocny może być okazją do ucieczki od codziennej rutyny i schronienia się w oazie spokoju i natury, z dala od codziennych zobowiązań, aby cieszyć się chwilami relaksu nawet podczas wycieczek poza miasto. Spędzanie kilku dni w domu może dać ci właściwy zastrzyk, by stawić czoła nadchodzącym miesiącom, przed wieloma długo oczekiwanymi wakacjami.

Możesz skorzystać z oferty wielkanocnej, aby spędzić kilka dni w Wiejskim Domu w Perugii i odwiedzić miasto bogate w historię, sztukę i tradycje, lub wybrać zakwaterowanie w Asyżu jako cel podróży, miasto, w którym znajduje się jedno z najpiękniejszych dzieł artystyczne i architektoniczne naszego kraju, bazylika San Francesco d'Assisi , poświęcona patronowi naszego kraju. Jeśli jednak nie masz zbyt dużo czasu, możesz skorzystać ze specjalnych ofert Agriturismo z restauracją obecną na całym terytorium Umbrii i skorzystać z okazji skosztowania tradycyjnych receptur wykwintnej kuchni umbryjskiej .

Inne oferty wielkanocne z Agriturismo.net:

Oferty Wielkanocne w gospodarstwie we Włoszech

Oferty Wielkanocne w gospodarstwie w Toskanii

Wybierz region i wybierz farmę na Wielkanoc:

Toskania - Umbria - Sycylia - Kampania - Apulia - Marche - Wenecja Euganejska - Emilia Romagna - Lacjum - Piemont - Lombardia - Kalabria - Sardynia - Abruzja - Friuli-Wenecja Julijska - Molise - Liguria

Obecnie nie ma żadnych zakładów oferujących oferty dla tego typu - Oferty wielkanocne w Umbrii

Radzimy przeglądać naszą witrynę, aby zobaczyć inne rodzaje ofert lub poszukać wśród wielu innych propozycji do Państwa dyspozycji.

Zaznaczone właściwości

Zaznaczone właściwości