Małżeństwo na farmie na Sycylii


Twój ślub w Agroturystyce na Sycylii: najpiękniejsze miejsca noclegowe

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Bogactwo krajobrazów, sugestywne przebłyski i różnorodność krajobrazów sprawiają, że Sycylia jest idealnym miejscem na niezapomniane spędzenie wesela w agroturystyce . Ta piękna tysiąca twarzy z greckimi świątyniami i rzymskimi willami, historycznymi centrami z okazałymi barokowymi pałacami, opactwami i średniowiecznymi zamkami sprawia, że ​​jesteś przytłoczony wyborem, gdzie świętować swoje wesele . Typowe lub nowoczesne budowle, wille i zamki między słodkimi i zielonymi wzgórzami, pięknymi nadmorskimi miasteczkami lub typowymi górskimi miejscami na Sycylii .

Dom na wesela na Sycylii

Ślub na Sycylii naprawdę oferuje wiele alternatyw. Wybierając spośród naszych gospodarstw rolnych, które organizują wesela , można wziąć ślub na dużym dziedzińcu typowego Baglio w pobliżu morza Trapani , w pięknych willach z basenem w pobliżu Ragusy lub w eleganckich domach wakacyjnych w Katanii . Zanurzone w czarującej scenerii i otoczone zapachem cytrusów, sycylijskich smaków i smaków, każdy z naszych obiektów sprawi, że Twój ślub będzie niezapomniany.

Gdzie się ożenić w Farmhouse na Sycylii

Nasze obiekty powitają Cię w pięknej scenerii , dużych przestrzeniach i pięknych ogrodach, gdzie możesz zorganizować elegancki koktajl przy basenie, lunch lub kolację serwowane na tarasie z widokiem na morze i niezapomniane bankiety wykonane z typowych produktów sycylijskich. Znajdziesz tu również pokoje wyposażone we wszystkie udogodnienia, w których Ty i Twoi goście mogą pozostać w spokoju, przed wyjazdem na miesiąc miodowy . Wybierz jako lokalizację swojego Małżeństwa w Agroturystyki na Sycylii wśród naszych eleganckich Agroturystyka, B & B, Villas i Farmhouses.

Choose your region: - Gospodarstwa wiejskie na wesele na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!