Umbria Dom wiejski z basenem


Wakacje w Umbrii w Gospodarstwie z basenem

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Spójrz na nasze oferty na wakacje na farmie w Umbrii z basenem i zrelaksuj się w zielonej okolicy Umbrii. Znajdziesz pokój, którego szukasz w mieszkaniu wyposażonym w basen: nasze apartamenty zbudowane są ze starych kamiennych domów w środku uroczych wiosek lub na farmie w pobliżu ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Dom z basenem w Umbrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Spójrz na nasze oferty na wakacje na farmie w Umbrii z basenem i zrelaksuj się w zielonej okolicy Umbrii. Znajdziesz pokój, którego szukasz w mieszkaniu wyposażonym w basen: nasze apartamenty zbudowane są ze starych kamiennych domów w środku uroczych wiosek lub na farmie w pobliżu lasu i gór lub w willi lub zamek na szczycie wzgórza.

Umbria to idealne miejsce na romantyczny wypad lub relaksujący wypoczynek , szczególnie w okresie letnim. Zwłaszcza, gdy zaczyna się pierwsze ciepło, weekend lub dłuższy pobyt w gospodarstwie z basenem jest idealny, aby uciec od upału i uniknąć kolejek do morza. Wśród naszych propozycji z pewnością znajdziesz ten, który jest właśnie dla Ciebie! Możesz wybrać pobyt w B & B, Hotelu, Domach Wakacyjnych, Apartamentach i Agroturystyce z basenem w pobliżu pięknej Perugii lub w okolicy Jeziora Trasimeno , w jednej z wielu wiosek nad jeziorem.

Na co czekasz, aby zarezerwować? Urlop w gospodarstwie w Umbrii z basenem zapewni Ci relaksujące dni spędzone pomiędzy kąpielami, wizytami kulturalnymi w wioskach i miastach, możliwością wędrówek po wielu obszarach zielonych i dobrym jedzeniem.