Dom wiejski dla rodzin w Toskanii


Dom wiejski dla rodzin w Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz gospodarstwa rodzinnego w Toskanii ? Na naszej stronie znajdziesz wybór toskańskich gospodarstw wiejskich, które oferują usługi dla rodzin goszczących z dziećmi , dając rodzicom możliwość cieszenia się pięknem Toskanii, podczas gdy dzieci mogą bawić się i bawić.

Agroturystyka to idealne zakwaterowanie dla rodzin różnej wielkości oraz z dziećmi w każdym wieku . Wiejskie otoczenie ze wszystkimi malowniczymi cechami, które spodziewają się żyć w toskańskim słońcu, z przestronnymi pokojami i dobrze wyposażonymi apartamentami , dużymi kuchniami i salonami, w których można poczuć się jak w domu, nawet z dala od domu.

Znajdziesz łóżeczka dla niemowląt, wysokie krzesełka, krzesełka dla małych dzieci, zabawki, a także plac zabaw i basen dla dzieci, w którym maluchy mogą swobodnie i bezpiecznie bawić się, zapewniając chwile relaksu i spokojniejsze wakacje rodzinne. W strukturze można również zamówić inne usługi, takie jak opieka nad dziećmi i wypożyczyć sprzęt, taki jak rowery .
Będziesz miał wszystko, czego potrzeba, aby spędzić przyjemne rodzinne wakacje z dziećmi w sercu Toskanii, z dala od zgiełku miasta i hałasu, zanurzony w ciszy natury na wzgórzach Chianti , w Maremma lub na Crete Senesi .

Często na miejscu lub w bezpośrednim sąsiedztwie mieszka właściciel lub kierownik, który może udzielić cennych porad i pomóc w planowaniu działań. Będą też inne rodziny z dziećmi, które dadzą twoim maluchom możliwość interakcji i zabawy z dziećmi na całym świecie.

Większość rodzinnych gospodarstw w Toskanii oferuje B & B, częściowe lub pełne wyżywienie . Wiele właściwości mają na miejscu restauracja , więc nie trzeba się martwić o gotowanie posiłków lub czyszczenia, ponieważ niektóre miejsca noclegowe oferują również codzienne sprzątanie. Będziesz mógł tylko spać, relaksować się, pływać i odkrywać okolice Agroturystyki, które często znajdują się w pobliżu głównych miast, w dogodnej pozycji, która pozwala odwiedzić pobliskie miasta i odkryć lokalną kulturę i historię Toskanii. Lub możesz poświęcić się działaniom organizowanym na miejscu przez strukturę, taką jak kursy włoskiego gotowania, również dla dzieci, jazdy konnej i degustacji wina .

Na naszej stronie znajdziesz różne rodzaje rodzinnych wakacji na farmie w Toskanii i możesz pozostać na farmie z farmą edukacyjną w Toskanii, gdzie wyspecjalizowany personel organizuje zajęcia edukacyjne dla dzieci i rodzin, w farmie ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii lub w farma ze zwierzętami , gdzie oprócz zwierząt domowych są też krowy, owce, świnie, jagnięta i króliki, które wasze dzieci będą mogły zobaczyć z bliska.

Krótko mówiąc, jesteś rozpieszczany wyborem B & B, domów wakacyjnych, willi, apartamentów i gospodarstw rolnych dla rodzin w Toskanii, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Zobacz usługi oferowane przez poszczególne budowle, przeczytaj recenzje turystów, którzy już tam byli, zobacz zdjęcia i zarezerwuj rodzinne wakacje w Toskanii.

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski dla rodzin w Toskanii

Choose your region: - Dom wiejski dla rodzin w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!