Toskania Włochy wakacje w gospodarstwie agroturystycznym, gospodarstwie rolnym, gospodarstwie agroturystycznym, wille, hotel, pensjonat


Liguria Urlop rodzinny: Dom z basenem dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić rodzinne wakacje z dziećmi , wybierz jedną z naszych stron internetowych: Farmy , B & B, Apartamenty, Domy Wakacyjne i Wille i zarezerwuj Farmę w Ligurii z basenem dla dzieci . Możesz spędzić weekend lub całe wakacje z dziećmi w oazie spokoju w lguryjskim kraju, niedaleko od morza, z dala od tłumów i chaosu, w zielonym, zdrowym i bogatym otoczeniu, aby dać wyjątkowe wrażenia maluchy.

Basen dla dzieci jest rozwiązaniem przyjaznym rodzinie. Zwłaszcza jeśli jesteś rodzicem z małymi dziećmi, wolisz spędzać dni nad basenem, doskonałą alternatywą, szczególnie gdy woda morska jest zbyt zimna lub morze jest nieostre. W naszym Agriturismo z basenem dla dzieci w Ligurii znajdziesz płytkie baseny z podgrzewaną wodą , gdzie maluchy mogą bawić się z wodą , nauczyć się pływać i nurkować lub po prostu grać. Wszystko zostanie wykonane z maksymalnym bezpieczeństwem, podczas gdy możesz spędzić relaksujące chwile w otoczeniu otoczonym wzgórzami i lasami Ligurii lub z widokiem na morze na Golfo Paradiso , na wschodnim lub zachodnim wybrzeżu lub w Zatoce Cinque Terre .

Wybierz swoje gospodarstwo z basenem dla dzieci w Ligurii i zarezerwuj następne rodzinne wakacje na pobyt w pobliżu Morza Riwiery Liguryjskiej.

Zaznaczone Właściwości - Liguria Farmhouse z basenem dla dzieci

Obecnie nie ma żadnych zakładów oferujących oferty dla tego typu - Liguria Farmhouse z basenem dla dzieci

Radzimy przeglądać naszą witrynę, aby zobaczyć inne rodzaje ofert lub poszukać wśród wielu innych propozycji do Państwa dyspozycji.

Choose your region: - Liguria Farmhouse z basenem dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!