Gospodarstwo Abruzzo blisko morza


Wakacje na farmie w Abruzji niedaleko morza

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

W Abruzji wszystko jest w zasięgu ręki i łatwo można dotrzeć do dowolnego celu w krótkim czasie. Tak więc, jeśli myślisz o wypoczynku nad brzegiem Abruzji, wybierając farmę w Abruzji nad morzem, wśród tych, które możemy zaproponować, znajdziesz się zanurzonym w dziewiczej naturze, otoczonej wzgórzami, za górami i kilkoma kilometrami z morza. Idealne miejsce na rodzinne wakacje, z przyjaciółmi lub dla pary szukającej relaksu, sportu i zabawy.

Wakacje w Abruzji w gospodarstwie agroturystycznym nad morzem

W naszych domach położonych nad morzem w Abruzji można spędzić kilka dni w całkowitym spokoju pośrodku wzgórz Abruzji, w sercu zielonej części Europy , pomiędzy stokami Gran Sasso, Parkiem Majella i Morzem Adriatyckim . Urlop na wsi niedaleko od błękitnego morza ############ u200B % u200B najpiękniejszych kurortów na wybrzeże Abruzji, w tym Francavilla al Mare, kilka kilometrów od Pescary , Costa dei Trabocchi w prowincji Chieti i Vasto. Farma jest szczęśliwą oazą z magiczną, prostą domową atmosferą, w której można się odświeżyć po dniu spędzonym nad morzem.

Wybierz jeden z naszych pensjonatów, domów wypoczynkowych i domów wiejskich w Abruzji niedaleko morza, jeśli chcesz połączyć morze z krajobrazem, zabawę i relaks i żyć kilka dni zgodnie z rytmem natury.

Gospodarstwo w Abruzji niedaleko morza będzie idealną bazą wypadową, by dotrzeć do tętniących życiem plaż na północy lub ukrytych zatoczek w południowych cypelach. Idealne miejsce na spędzenie rodzinnych wakacji nad morzem , szczególnie odpowiednie dla dzieci dzięki płytkim i piaszczystym plażom. Co więcej, dostaniesz tysiąc okazji na swoje dni przez zamki, średniowieczne wioski, naturalne parki i zielone zaplecze do odkrycia.

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski blisko morza w Abruzzo

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!