Dom Liguria dla dzieci


Urlop rodzinny: Agriturismo dla dzieci w Ligurii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Wybierz pobyt w gospodarstwie agroturystycznym dla dzieci w Ligurii, aby odpocząć od codziennego stresu, zrelaksować się i poświęcić trochę czasu dla swoich dzieci. Jest to idealne rozwiązanie na rodzinne wakacje w zielonej Ligurii, w pobliżu morza Cinque Terre i pięknej Riwiery ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Wybierz pobyt w gospodarstwie agroturystycznym dla dzieci w Ligurii, aby odpocząć od codziennego stresu, zrelaksować się i poświęcić trochę czasu dla swoich dzieci. Jest to idealne rozwiązanie na rodzinne wakacje w zielonej Ligurii, w pobliżu morza Cinque Terre i pięknej Riwiery Liguryjskiej, ale z dala od zgiełku plaż.

Gospodarstwo w Ligurii z usługami przyjaznymi dzieciom

Na następne rodzinne wakacje, na naszej stronie możesz wybrać pomiędzy pensjonatem dla dzieci w Ligurii, zaprojektowanym z myślą o rodzinach podróżujących z dziećmi. Jeśli chcesz mieć kilka godzin dla siebie, tutaj będziesz mógł znaleźć wyposażone place zabaw , usługę opieki nad dzieckiem na życzenie, basen dla dzieci , wygodne i przestronne pokoje i apartamenty starannie zaprojektowane dla bezpieczeństwa najmłodszych .

Ponadto, aby spędzić wakacje z dziećmi , na naszej stronie można znaleźć farmy ze zwierzętami, w których maluchy poznają zwierzęta wiejskie, które zawsze widzieli na książkach, osłach, świniach, krowach, kozach, kury, gęsi i króliki oraz obserwują lub zagraj w typowe zajęcia farmy. Ponadto w gospodarstwach edukacyjnych znajdziesz zajęcia dydaktyczne i informacyjne organizowane przez wyspecjalizowany personel zajmujący się edukacją żywności, rolnictwem i środowiskiem. Dorośli i dzieci mogą korzystać z wycieczek z przewodnikiem, pokazów i warsztatów.

Urlop w Agriturismo w Ligurii dla dzieci to wspaniałe doświadczenie dla całej rodziny, szczególnie jeśli mieszkamy w mieście. Wybierz najbardziej odpowiednie zakwaterowanie lub swoje potrzeby i zarezerwuj rodzinne wakacje w środku natury zachodniej Riwiery do Imperii lub w pobliżu Genui lub na wschodnim wybrzeżu La Spezia , w pobliżu Cinque Terre . Zapoznaj się także z ofertami rodzinnymi, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy!