Gospodarstwo ze zwierzętami w Ligurii


Wakacje z dziećmi: Gospodarstwa ze zwierzętami w Ligurii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli myślisz o kilku dniach relaksu na liguryjskiej wsi z dziećmi , wśród kwiatów, roślin i zwierząt, zapoznaj się z naszymi propozycjami na pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Ligurii . Weekend lub wakacje na farmie to świetny sposób na relaks w kwaterach zanurzonych w zieleni liguryjskiego zaplecza, kilka kroków od morza, gdzie króluje cisza i trzeźwość, przerywana jedynie dźwiękami przyrody i zwierząt.

Wakacje w Ligurii na farmie ze zwierzętami

Pozostając na farmie ze zwierzętami w Ligurii , możesz spędzić kilka dni w kontakcie z naturą i zwierzętami. Dzieci będą się uczyć innego stylu życia niż ten, do którego są przyzwyczajeni, prostszego, wolniejszego i zdrowszego sposobu uczenia się szacunku wobec zwierząt i natury, poznają je i staną się częścią życia Farmy.

Nasze gospodarstwa ze zwierzętami w Ligurii to idealne miejsca, w których można spędzić prawdziwe zielone wakacje z dziećmi w zdrowym środowisku, w kontakcie z naturą i uprawiać wiele aktywności na świeżym powietrzu. Doskonała opcja na klasyczne wakacje w hotelu i dobra okazja, aby powrócić do zapomnianego stylu życia.

Ponadto farma ze zwierzętami w Ligurii może być doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy pieszo, rowerem lub innymi drogami, a także do odkrywania pięknego Cinque Terre , wielu wiosek z widokiem na Riwierze Liguryjskiej lub pięknych miast, takich jak La Spezia i Imperia .

Spójrz na naszą ofertę i wybierz pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Ligurii na kilka dni, aby zrelaksować się w zieleni Ligurii , wśród zwierząt gospodarskich.

Na wakacje z dziećmi w Ligurii zapraszamy również do naszej oferty Gospodarstwa dla dzieci .

Choose your region: - Gospodarstwa ze zwierzętami w Ligurii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!