Wakacje w gospodarstwie ze zwierzętami


Gospodarstwo ze zwierzętami gospodarskimi

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Jak wyglądałoby święto rolnicze bez zwierząt hodowlanych ? Wiele dzieci mieszkających w mieście nigdy nie widziało krowy, baranka, świni, owcy lub kucyka, z wyjątkiem telewizji lub książek. Wakacje na farmie ze zwierzętami będą dla dzieci okazją do poznania i zobaczenia ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Farmy ze zwierzętami we Włoszech

Choose your region: - Farmy ze zwierzętami we Włoszech

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Jak wyglądałoby święto rolnicze bez zwierząt hodowlanych ? Wiele dzieci mieszkających w mieście nigdy nie widziało krowy, baranka, świni, owcy lub kucyka, z wyjątkiem telewizji lub książek. Wakacje na farmie ze zwierzętami będą dla dzieci okazją do poznania i zobaczenia typowych zwierząt z wiejskiego świata z bliska, aby pozostały w kontakcie z naturą, poznawały środowisko i nauczyły się go szanować.

Urlop rodzinny w gospodarstwie ze zwierzętami

W ostatnich latach wiele gospodarstw zdecydowało się otworzyć na świat zakwaterowania turystycznego, oferując swoim gościom pokoje lub apartamenty, w doskonałej harmonii z wakacjami z doświadczeń ściśle związanych z kontekstem wiejskim , w tym zwierzętami hodowlanymi, działaniami związanymi z produkcją i gromadzeniem oraz typowymi produkty . Wakacje na farmie ze zwierzętami to świetny sposób na relaks w zieleni natury i na naukę lub odkrycie na nowo świata często zapomnianego przez dzieci wielkie i nieznane. Właśnie z tego powodu Farmy ze zwierzętami są doskonałym miejscem na rodzinne wakacje z dziećmi , niezwykłe i zabawne przeżycie dla młodych i starych, które z pewnością nie będą się nudzić, aby być w kontakcie ze zwierzętami. Tutaj odkryją życie gospodarstwa i jego działalności, zwyczaje zwierząt i rytmy natury, uczą się rozpoznawać rośliny i smakować oryginalne smaki produktów ziemi, aby odkryć piękno prostoty.

Zobacz naszą ofertę Farmy ze zwierzętami na następne rodzinne wakacje w zielonej włoskiej wsi. Możesz wybierać pomiędzy Farmami ze zwierzętami w Toskanii lub w Umbrii lub w Południowych Włoszech, w Kampanii , Apulii lub na Sycylii.