Umbria Farmhouse dla dzieci


Urlop rodzinny: Umbria Farmhouse dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby dzieci były szczęśliwe i cieszyć się wakacjami z nimi, wybierz pobyt w gospodarstwie dla dzieci . Możesz spędzić rodzinne wakacje bez obaw, w zakwaterowaniu odpowiednim dla dzieci, z komfortem i usługami dla ich potrzeb, wszystko w pięknej okolicy Umbrii , niedaleko Perugii i innych miast Umbrii lub wokół Jeziora Trazymeńskiego .

Dom przyjazny dla dzieci w Umbrii

Wśród propozycji Domu Wiejskiego w Umbrii dla dzieci możesz wybierać między Farmami ze zwierzętami z osłami, kozami, świniami, królikami i kurami, Farmami Edukacyjnymi, w których dzieci mogą bawić się w pokoju i bezpieczeństwie z najpopularniejszymi zwierzętami i farmami zwierząt oraz uczestniczyć w zajęciach i warsztatach dla młodych i starszych organizowanych przez wyspecjalizowaną kadrę . Znajdziesz wyposażony plac zabaw, basen dla dzieci , łóżeczka i krzesełka, opiekunka do dziecka i menu dla dzieci. Ponadto właściciele będą gotowi zaproponować działania i parki dla dzieci w okolicy.

Umbria z dziećmi w gospodarstwie

Nie tylko dzieci będą mile widziane, ale także dorośli. Starsi będą mogli odpocząć spędzając spokojne chwile w otoczeniu niezapomnianych krajobrazów, wędrować lub chodzić w kierunku głównych miejsc o historycznym, kulturalnym i naturalistycznym zainteresowaniu, skosztować lokalnych produktów lub jeździć rowerem lub konno. Spójrz na naszą ofertę wakacji na wakacje dla dzieci w Umbrii i wybierz spośród ferii , hoteli, pensjonatów, domów wakacyjnych i apartamentów na najbliższe rodzinne wakacje z dziećmi w pobliżu Perugii i jeziora Trasimeno .

Zaznaczone Właściwości - Agriturismos w Umbrii dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!