Gospodarstwo ze stadniną koni w Lazio


Jazda na koniu: Dom wiejski w Lazio ze szkołą jazdy konnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Gotowy na wakacje na koniu w Lazio? Jeśli jesteś miłośnikiem koni i szukasz miejsca, w którym możesz spędzić trochę czasu w kontakcie z naturą i tymi pięknymi zwierzętami, spójrz na naszą propozycję Farmy ze stadniną koni w Lazio . Możesz cieszyć się relaksującym weekendem pełnym przygód i wolności w barwach regionu Lacjum. Jazda jest idealna, jeśli chcesz spędzić kilka dni w samotności, czy chcesz podzielić się romantyczną chwilą ze swoim partnerem lub przygodą ze swoimi dziećmi .

Dom z szkołą jazdy konnej i końmi w Lazio

Pobyt na farmie ze szkółką jeździecką w Lazio oferuje rodzinną atmosferę, w której można znaleźć słodkie rytmy i typowe zajęcia w rolniczym świecie, kilka kilometrów od Rzymu. W szkole jeździeckiej w ośrodku lub w pobliskim stowarzyszonym ośrodku znajdziesz konie i zajęcia dla wszystkich, dla początkujących i doświadczonych jeźdźców, dla dzieci i dorosłych. Chrzest w siodle i lekcje jazdy konnej, jeśli po raz pierwszy zbliżasz się do świata jeździeckiego lub jeśli chcesz poprawić się pod nadzorem wykwalifikowanych trenerów . Sugestywna jazda konna dla dorosłych i dzieci wzdłuż ścieżek w szkole jeździeckiej. Jazda konna na intensywne dni, aby odkryć różne scenariusze Lazio, w towarzystwie certyfikowanych i doświadczonych lokalnych przewodników , wzdłuż wspaniałych ścieżek w niezanieczyszczonych miejscach.

Jeśli masz własnego konia, niektóre farmy ze stadninami jazdy w Lazio oferują schrony na padokach lub skrzynkach na farmie, zapewniając doskonałe traktowanie swojego zwierzaka.

Podczas wakacji na koniu na farmie ze szkółką jeździecką w Lazio będziesz mógł powoli cieszyć się pięknem charakterystycznym dla regionu Lazio: jeziorami, pagórkowatymi krajobrazami, obszarami górskimi, obszarami przybrzeżnymi i rezerwatami przyrody. Marzenie, jeśli kochasz wycieczki konne . Możesz jeździć wśród rzymskich krajobrazów, gór prowincji Rieti , pomiędzy pięknymi terytoriami Viterbo i Frosinone lub w Parku Narodowym Circeo . Nie wspominając już o wybrzeżu Lazio, wspaniałej okolicy Maremma Laziale i pagórkowatym obszarze Alta Tuscia wzdłuż jeziora Bolsena .

Spójrz na naszą ofertę dla Domów z stadninami jazdy w Lazio i wybierz idealne zakwaterowanie na wakacje na koniach w Lazio w kontakcie z dziewiczą przyrodą, wśród gajów oliwnych, lasów, uroczych wiosek na wzgórzu, nekropolii etruskiej i uroczych krajobrazów.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!