Umbria Farmhouse with kids pool


Umbria Urlop rodzinny: Dom z basenem dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić rodzinne wakacje w Umbrii, zarezerwuj na naszej stronie internetowej Dom wiejski w Umbrii z basenem dla dzieci na umbrianskiej wsi. Znajdziesz B & B, hotele, domy wakacyjne i gospodarstwa z basenami, które są hallow, ogrzewane i wyposażone w mini-zjeżdżalnię dla dzieci i gry wodne, zaprojektowane dla bezpieczeństwa i zabawy dzieci i spokoju rodziców.

Możesz wybrać pobyt w domu z basenem dla dzieci w Umbrii na wsi w pobliżu miast Perugia i Asyż lub w okolicach jeziora Trasimeno . Baseny otoczone zielenią i pięknymi widokami czekają na Ciebie w spokojnym i relaksującym otoczeniu. Tutaj Twoje dzieci mogą się bawić, bawić i nauczyć pływać w spokoju i bezpieczeństwie, z tobą lub podczas relaksu na słońcu, w ogrodzie lub na basenie.

Wybierz swoje gospodarstwo agroturystyczne w Umbrii z basenem dla dzieci i zarezerwuj następne rodzinne wakacje . Daj sobie i swoim dzieciom wakacje na łonie natury, gdzie dzieci mogą się bawić, czerpać nowe doświadczenia i uczyć się nowych rzeczy w zdrowym środowisku między zwierzętami i naturą.

Choose your region: - Gospodarstwo w Umbrii z basenem dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!