Toskania Włochy wakacje w gospodarstwie agroturystycznym, gospodarstwie rolnym, gospodarstwie agroturystycznym, wille, hotel, pensjonat


Urlop rodzinny: Farma dla dzieci w Emilii Romagnej

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Na rodzinne wakacje z dziećmi w naturalnym otoczeniu, gdzie najmłodsi mogą się dobrze bawić i dorośli odpoczywają, wybierz dla siebie gospodarstwo agroturystyczne w Emilii-Romanii . Spójrz na nasze Agroturystyka, B & B, Apartamenty, Rezydencje i Farmy zanurzone w zielonym zapleczu ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Na rodzinne wakacje z dziećmi w naturalnym otoczeniu, gdzie najmłodsi mogą się dobrze bawić i dorośli odpoczywają, wybierz dla siebie gospodarstwo agroturystyczne w Emilii-Romanii . Spójrz na nasze Agroturystyka, B & B, Apartamenty, Rezydencje i Farmy zanurzone w zielonym zapleczu Emilii, niedaleko głównych miast sztuki i od Bolonii lub w pobliżu morza Romagna z dostosowanymi usługami dla rodzin podróżujących z dziećmi.

Wakacje w Emilia Romagna w przyjaznej dla dzieci farmie

Farma jest idealnym miejscem na oderwanie się od codziennej rutyny z dziećmi i spędzenia weekendu lub dłuższego pobytu w Emilii Romagnej na relaks i spędzenie czasu z dziećmi. W gospodarstwach dla dzieci w Emilia Romagna znajdziesz zakwaterowanie z placem zabaw, gdzie Twoje dziecko będzie się dobrze bawiło z innymi dziećmi, basen dla dzieci, aby nauczyć się pływać w lecie, opiekunka dla dzieci, jeśli chcesz spędzić kilka godzin na Ty i Twój partner, a także menu przeznaczone dla dzieci w ich restauracji . A dla tych, którzy chcą wziąć lekcje jazdy konnej, są także Farmy ze stadniną koni !

Ponadto wśród gospodarstw Farmy przyjazne są również Farmy ze zwierzętami , w których dzieci mogą oglądać konie, osły, świnie, krowy, kozy, gęsi, kaczki i króliki oraz farmy edukacyjne z zajęciami i warsztatami organizowanymi przez personel wyspecjalizowany w znajomość przyrody i krajobrazu dla najmłodszych, ale także dla dorosłych.

A F ramię wakacje dla dzieci w Emilia Romagna będzie wspaniałym przeżyciem dla całej rodziny. Wybierz zakwaterowanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zarezerwuj pobyt w środku natury lub w pobliżu morza w Rimini i Rawennie. Dla ekonomicznego pobytu, zobacz także nasze oferty rodzinne.