Gospodarstwo dla dzieci w Abruzji


Urlop rodzinny w Abruzji w gospodarstwie dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli chcesz spędzić rodzinne wakacje w Abruzji , zapoznaj się z naszą propozycją wakacji na farmie w Abruzji dla dzieci . Nasze pokoje, przeznaczone dla rodzin podróżujących z dziećmi, są odpowiednie dla potrzeb dzieci i rodziców, wyposażone w udogodnienia i usługi, aby Twoje wakacje z dziećmi były idealne . W środowisku otoczonym przyrodą dzieci nie będą się niepokoić. Ich ciekawość, skłonność do zabawy i odkrywania na wsi będą w pełni zaspokojone.

Gospodarstwa dla dzieci w Abruzji: udogodnienia dostosowane do potrzeb dzieci

Nasze przyjazne dla rodzin gospodarstwa w Abruzjiprzyjazne dla dzieci i bardzo wrażliwe na potrzeby rodzin. Poza przestronnymi pokojami i apartamentami z łóżeczkami, krzesełkami i kołyskami, maluchy będą miały duże powierzchnie do zabawy, w tym odkryty plac zabaw otoczony zielenią lub płytkim i bezpiecznym basenem dla dzieci , specjalnie zaprojektowanym do ich wyłącznego użytku.

Jeśli Ty i Twoje dzieci będziecie musieli naładować baterie, odetchnąć czystym powietrzem i spędzić trochę czasu na zielono, najlepsze dla was jest gospodarstwo w Abruzji . Zielony region Europy jest idealnym miejscem na wakacje, aby odkryć dziką i nieskażoną przyrodę oraz typowe średniowieczne wioski. Wybierz wśród naszych gospodarstw dla dzieci w Abruzji w sercu regionu Abruzji, na zboczach Gran Sasso lub w otoczeniu parku Majella.

Ponadto, dzięki bliskości wybrzeża można zaprojektować relaksujące wycieczki do morza, do najpiękniejszych nadmorskich kurortów w okolicy. Zarezerwuj teraz pobyt w gospodarstwie agroturystycznym w Abruzji dla dzieci na wsi w pobliżu Pescary lub na wsi wokół Chieti i idź do Abruzji na rodzinne wakacje z dziećmi.

Inne zakwaterowanie na wakacje z dziećmi

Ponadto, na Twoje wakacje z dziećmi, na naszej stronie znajdziesz wakacyjne farmy dla dzieci oferujące opiekunki dla dzieci , zaprojektowane tak, aby dać ci wolny czas, jeśli chcesz wybrać się na spacer po lesie, pojeździć konno lub odpocząć dzieci bawią się z zaufaną osobą, która się nimi opiekuje. Farmy edukacyjne mają wyspecjalizowany personel, który rozbudza piękno i prostotę wiejskiego życia dla twoich dzieci i uczy je poznawania roślin, zwierząt i owoców ziemi. W naszych gospodarstwach ze zwierzętami dzieci spotykają się blisko ze zwierzętami, które zawsze widywali tylko w książkach: konie, kucyki, krowy, kozy, osły, świnie i króliki.

Zaznaczone Właściwości - Dzieci z gospodarstw rolnych w Abruzji

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!