Wille, pensjonaty, domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne w pobliżu miasta

 • Zameldować się:
  Sprawdzić:
 • X
 • 2 Dorosli
  0 Dzieci
[X] zamknij
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0

Dom i kultura: wszystkie nasze nieruchomości w pobliżu miasta

Theme holidays
wakacje w wiejskim domu
Real Agroturystyka w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie w pobliżu Florencji
Gospodarstwa wiejskie z winnicami w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie na wzgórzach Florencji
domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne blisko morza
Toskania dom wiejski blisko morza
Wakacje na farmie nad jeziorem
Basen
Wille z basenem
gospodarstwo z basenem
Dom z basenem w Toskanii
twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech
wesela wiejskie
Wesela w Toskanii na farmie, willa
Ślub w willi lub zamku
Farmy dla nowożeńców we Włoszech
romantyczna ucieczka w wiejskim domu
Centrum odnowy biologicznej
Gospodarstwa wiejskie w Toskanii ze spa
ZOBACZ INNE > UKRYJ INNE > >

Jak zdefiniować Włochy? Moglibyśmy opisać to jako skansen, w którym piękny krajobraz i wszystkie formy kultury wtapiają się w jedno, tworząc obraz rzadkiego piękna. Niezliczone świadectwa wielkich cywilizacji z przeszłości zostały zebrane w muzeach, prywatnych kolekcjach lub pozostawione w obrębie stanowisk archeologicznych, nadal stanowią integralną część naszej tożsamości kulturowej.

Włochy zachowują nieskończone i cudowne niespodzianki, podobnie jak wiele centrów artystycznych wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w Unesco .

Cuda takie jak Rzym, Florencja, Siena, Piza, Asyż, Wenecja są "tylko" najbardziej znane ze swojego piękna i turystycznego napływu, w rzeczywistości nasz piękny kraj jest całkowicie pełen wiosek i miast o niezrównanym pięknie i historycznym znaczeniu.

Nie zapomnij także o niezliczonych wydarzeniach literackich i kulinarnych, wydarzeniach muzycznych i wystawach sztuki, które nadal odżywiają duszę naszego pięknego półwyspu. Między innymi najsłynniejsze muzea we Włoszech, takie jak Galeria Uffizi we Florencji , Muzea Kapitolińskie w Rzymie i Galeria Sztuki Brera w Mediolanie , lub zapierające dech w piersiach stanowiska archeologiczne, takie jak Pompeje i Herkulanum lub spektakularna Dolina Świątyń , gdzie leżą korzenie naszej cywilizacji.

Nie sposób nie wspomnieć o sztandarach włoskiej tradycji: jej kuchni! Każde danie, każdy przepis opowiada historię określonego obszaru geograficznego i jego mieszkańców. Jest to podstawowa część naszej kultury, która może dać turystom odwiedzającym nasz kraj dreszczyk zdrowego posiłku, ugotowanego z miłością i mądrością rąk ekspertów. Czy jesteś gotowy, aby zakosztować naszych tradycji? Tylko dla prawdziwych smakoszy, zawsze gotowi uzbroić się w widelec, nie przegapcie naszych posiłków na przekrój i wina w gospodarstwie !

W Agriturismo.net postanowiliśmy zaoferować Państwu nasz wybór pensjonatów, domów wypoczynkowych, willi i gospodarstw rolnych w pobliżu miast sztuki i miast bogatych w historyczne i kulturowe zainteresowania. Zatrzymując się w spokojnej okolicy, odpoczniesz od gorączkowego miasta, a będziesz miał szansę odkryć typowe wioski i starożytne rezydencje szlacheckich rodzin z przeszłości. A czy dom oferuje kursy malarstwa, rzeźby, rysunku, haftu i wszystkiego, co wiąże się z kreatywnością i sztuką? Nawet lepiej! Zobacz wszystkie nasze nieruchomości i spersonalizuj swój pobyt: z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować Twoją wakacyjną sztukę i kulturę!


Śledź nasna portalach społecznościowych