Piemont Farmhouse dla dzieci


Urlop rodzinny: Agriturismo dla dzieci w Piemoncie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na następne rodzinne wakacje w pobliżu Turynu lub w Langhe wybierz Dom wiejski dla dzieci w Piemoncie z usługą na miarę dla rodzin podróżujących z dziećmi. Na naszej stronie znajdziesz Farmhouse, B & B, Holiday Homes i Family-Friendly Apartments, w których nie brakuje uwagi dla rodzin i dzieci.

Dom przyjazny dla dzieci w Piemoncie

Gospodarstwa wiejskie w Piemoncie dla dzieci są idealnym miejscem dla rodzin, które kochają naturę, w zdrowym środowisku, w którym dzieci mogą odetchnąć świeżym powietrzem i dokonać wielu nowych doświadczeń. Wspólnie można bliżej poznać świat na wsi, uczestniczyć w zajęciach i warsztatach organizowanych przez Farmy Dydaktyczne i wyspecjalizowaną kadrę , widząc bliższe konie, osły, krowy, owce i inne zwierzęta gospodarskie.
W naszych kwaterach możesz także znaleźć opiekunki dla dzieci , jeśli chcesz mieć trochę czasu dla siebie lub może mieć degustację wina w Langhe, podczas gdy twoje dzieci bawią się na placu zabaw lub w basenie dla dzieci , o ile pozwala na to pogoda

Zarezerwuj weekend lub dłuższy pobyt w jednym z naszych domów dla dzieci w Piemoncie niedaleko Turynu lub w Langhe i wybierz ten, który pasuje do Ciebie i Twoich dzieci. Zapoznaj się także z ofertami rodzinnymi i nie pozwól, by zaoszczędzić trochę pieniędzy!

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!