Sycylijski dom dla dzieci


Urlop rodzinny: Agriturismo na Sycylii dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli chcesz spędzić wakacje z rodziną, aby uciec od miejskiego zgiełku, zrelaksuj się i nareszcie wyciśnij trochę czasu dla swoich dzieci, wybierz pobyt w wiejskim domu na Sycylii dla dzieci . Wygodne rozwiązanie na zielonej sycylijskiej wsi, w pobliżu morza i głównych miast przyjaznych rodzinie w Ragusie , Katanii , Syrakuzach i Palermo .

Dom przyjazny dla dzieci na Sycylii

W naszej farmie dla chlidren na Sycylii możesz bawić się z dziećmi na placu zabaw lub w basenie dla dzieci , spacerować, odkrywać okolicę na rowerze lub konno, organizować piknik w zieleni i smakować zdrowe i autentyczne produkty z gospodarstwa, lub wziąć udział w jednym z warsztatów gotowania, aby dowiedzieć się, jak przygotować dobry deser. I żeby były strasznie szczęśliwe, możesz zabrać ich nawet do jednego z parków rozrywki na Sycylii . Jeśli chcesz poświęcić trochę czasu tylko dla siebie lub podjąć działania nieodpowiednie dla dzieci, w niektórych z naszych Dom wiejski na Sycylii dla dzieci , znajdziesz również usługi opiekunki dla dzieci .

Agriturismo z dziećmi na Sycylii

Na naszej stronie znajdziesz wybór farm edukacyjnych i gospodarstw ze zwierzętami, gdzie znajdziesz doświadczonych pracowników gotowych przekazać swoim dzieciom miłość do owoców i zwierząt w tym obszarze. Te kwatery, niektóre z nich bardzo typowe , są oazami zabawy, w których twoje dzieci nigdy nie będą zmęczone widzeniem, robieniem i uczeniem się nowych rzeczy. Będą uczyć się doceniać małe rzeczy i żyć zgodnie z rytmem chłopskiego życia. Na co czekasz? Wybierz strukturę, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej rodziny i zarezerwuj dom wiejski na Sycylii dla dzieci na wsi w okolicach Ragusy, Mesyny, Syrakuz, Katanii, Trapani lub Palermo i zapoznaj się z ofertami rodzinnymi.

Zaznaczone Właściwości - Sycylijski dom dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!