Sycylijski dom wiejski z farmą edukacyjną


Wakacje z dziećmi: edukacyjne farmy Sycylia

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić inne wakacje z rodziną , daj swoim dzieciom pobyt w gospodarstwie agroturystycznym na Sycylii z Farmą Dydaktyczną . Twoje dzieci mogą wreszcie spotkać zwierzęta widziane tylko w książkach lub w telewizji i możesz uciec od zgiełku miasta i poświęcić się relaksującym zajęciom na świeżym powietrzu na zielonym sycylijskim krajobrazie, wraz z partnerem lub dziećmi.

Agroturystyka na Sycylii dla dzieci i dorosłych

Wybierając jedną z naszych farm na Sycylii z farmą edukacyjną , możesz zatrzymać się w pięknej sycylijskiej okolicy w pobliżu Katanii , w pobliżu Syrakuzy lub może w typowej konstrukcji przekształconej w armii F z farmą edukacyjną na Sycylii, niedaleko morza w Palermo, ale zanurzone w Natura. Twoje dzieci mogą wejść do stajni, jeździć konno, karmić cielęta i krowy oraz uczestniczyć w zajęciach i warsztatach edukacyjnych . Następnie wyspecjalizowany personel odkryje tajniki przygotowywania chleba, dżemów i serów do przetwarzania mleka lub zbioru owoców i warzyw, będąc aktywnym elementem tych działań, a następnie spróbuje tych oryginalnych produktów o intensywnych smakach z przeszłości. .

Na następne wakacje z dziećmi wybierz spędzić kilka dni w naturze w farmie na Sycylii z farmą edukacyjną, a jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zapoznaj się z ofertami rodzinnymi

Choose your region: - Sycylijskie farmy z farmą edukacyjną

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!