Dom Puglia dla dzieci


Urlop rodzinny: Dom wiejski w Apulii z rodziną

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Chcesz spędzić rodzinne wakacje bez żadnych zmartwień? Agriturismo.net oferuje wybór wiejskiego gospodarstwa w Puglia dla dzieci, w których dzieci mogą bawić się w bezpiecznym i zdrowym otoczeniu, a także zrelaksować się w zielonej okolicy Puglia, w Masseria Didattica blisko morza lub na farmie w pobliżu Bari lub Lecce . Znajdziesz ich personel bardzo uważny na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi .

Dom przyjazny dla dzieci w Apulii

W naszym przyjaznym dla rodzin domu wiejskim w Puglia znajdą Państwo wiele usług dla dzieci i rodzin. Oferujemy nie tylko przestronne pokoje i apartamenty rodzinne , ale także basen dla dzieci, w którym dzieci mogą bawić się w pełni bezpiecznie, z wyposażonymi placami zabaw i opieką nad dziećmi, aby zostawić maluchów w słodkościach i fachowych rękach w razie potrzeby.
W naszych gospodarstwach ze zwierzętami maluchy będą mogły zobaczyć dokładnie zwierzęta, które zawsze widzieli na książkach, kucykach, osłach, krowach, kozach, świniach i królikach. W gospodarstwach edukacyjnych wyspecjalizowana kadra zapozna Państwa dzieci z roślinami, drzewami, zwierzętami i ich produktami.

Urlop na farmie w Puglia dla dzieci będzie wspaniałym doświadczeniem dla dzieci, zwłaszcza jeśli są one przyzwyczajone do życia w mieście. Mogą oddychać dobrym powietrzem, bawić się i bawić w dużych zielonych przestrzeniach i uczyć się doceniać małe rzeczy. Zarezerwuj teraz Masseria w prowincji Bari lub farmę w Salento i zostań na rodzinne wakacje z dziećmi w zielonym regionie Apulii. Znajdź również to, czego szukasz w naszych Ofertach rodzinnych .

Zaznaczone Właściwości - Puglia Agriturismo dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!