Farma Sardynii dla dzieci


Urlop rodzinny: Dom dla dzieci na Sardynii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na rodzinne wakacje w zielonej Sardynii, gdzie można odpocząć i spędzić czas z dziećmi, wybierz Dom na Sardynii dla dzieci . Na naszej stronie znajdziesz Farmy, Agriturismo, Pensjonaty, Domy Wakacyjne, Apartamenty zanurzone w sardyńskim krajobrazie, położone w głębi lądu lub w pobliżu morza, gdzie można spędzić relaksujące wakacje lub weekend .

Wakacje na Sardynii w przyjaznym dla dzieci gospodarstwie

Farma to idealne rozwiązanie, aby spędzić kilka dni z rodziną z dala od miasta i uciec od codziennej rutyny, pozostając w relaksującym i zdrowym środowisku, w którym można oddychać czystym powietrzem. Wśród naszych propozycji przyjaznego dzieciom Agroturystyki na Sardynii , w pobliżu Cagliari lub Sassari znajdziecie zakwaterowanie z placem zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić i poznawać nowych przyjaciół z innymi dziećmi, basen dla dzieci w cieplejsze miesiące, aw niektórych przypadkach nawet usługa opieki nad dziećmi , jeśli chcesz poświęcić trochę czasu dla siebie i swojego partnera lub podjąć działania, które są zbyt wymagające dla najmłodszych.

Na naszej stronie znajdziesz również farmy ze zwierzętami, gdzie maluchy mogą spotkać zwierzęta Farmy i Farmy Edukacyjne , gdzie twoje dzieci mogą robić warsztaty i zajęcia, aby dowiedzieć się wielu rzeczy o świecie kampanii, jej produktów i działań farmy.

Zajrzyj na naszą stronę internetową Gospodarstwa dla dzieci na Sardynii i zarezerwuj następne wakacje w Bed & Breakfast, Holiday Homes, Villas and Apartments z usługami przyjaznymi dla dzieci i sprawdź również wśród naszych ofert rodzinnych na pobyt po obniżonych cenach!

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!