Marche Farmhouse dla dzieci


Urlop rodzinny: Dom dla dzieci w Marche

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz spędzić trochę czasu ze swoimi dziećmi w dostosowanym do nich środowisku? Zobacz naszą propozycję Farmy dla dzieci w regionie Marche . Znajdziesz tu ofertę zakwaterowania w otoczeniu zieleni, gdzie spędzić weekend lub przyjemne wakacje z dziećmi, w otoczeniu usług i działań zaprojektowanych słusznie dla najmłodszych. Gospodarstwa, pensjonaty, domy wakacyjne, apartamenty i gospodarstwa zielone czekają na Ciebie w Marche niedaleko morza lub w niewielkiej odległości od głównych miast sztuki.

Dom przyjazny dla dzieci w Marche

Wśród naszych przyjaznych dzieciom Domków w Marche , w pobliżu Pesaro Urbino , Ancona lub Ascoli Piceno znajdą Państwo całą gamę usług przeznaczonych dla rodzin podróżujących z dziećmi , takich jak wyposażony plac zabaw , łóżeczka, łóżeczka, wysokie krzesełka, basen dla dzieci i opiekunka do dzieci .

Dodatkowo, na naszej stronie znajdziesz Farmy Dydaktyczne, które organizują warsztaty i działania edukacyjne skierowane do dzieci, ale także dorosłych, aby odkryć wszystko na temat krajobrazu, przyrody i środowiska wiejskiego. Jeśli chcesz pokazać dzieciom zwierzęta Farmy z bliska, nasze Farmy ze zwierzętami dla dzieci to idealne miejsca, w których spotkają kucyki, konie, osły, świnie, kozy, króliki, gęsi i kaczki.

Podczas gdy dzieci będą bawić się w gry i zabawy, można odpocząć, spacerując w naturze, zwiedzając miasta sztuki lub małe okoliczne wioski, przygotowując degustacje win i lokalnych produktów. Spójrz na naszą ofertę gospodarstw dla dzieci w Marche i oferty rodzinne i wybierz między Domami wiejskimi, pensjonatami, domami wypoczynkowymi, apartamentami, rezydencjami, agroturystami, farmami .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!