Veneto Dom wiejski z basenem


Wakacje w Veneto na farmie z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli szukasz domku w Veneto z basenem na kilka dni relaksu, zapoznaj się z naszymi ofertami! Znajdziesz Bed & Breakfast, apartamenty, domy wakacyjne i wille odpowiednie do Twoich potrzeb, gdzie można odpocząć czytając dobrą książkę, popijając kieliszek wina lub po prostu ciesząc się długimi chwilami spokoju wśród natury Veneto .

Wybierając się do naszej agroturystyki w Veneto z basenem , możesz spędzić kilka dni spokoju uciszonego ciszą natury w otoczeniu pięknych i relaksujących krajobrazów. Możesz zarezerwować na farmie położonej w panoramicznym i strategicznym miejscu na romantyczne wakacje w Wenecji oraz w głównych miastach sztuki: Weronie , Padwie , Treviso. Możesz też wybrać willę z basenem pośród winnic, aby wziąć udział w degustacji win i degustacji lokalnych win DOC. Oprócz relaksu po długim czasie pływania, można wybrać się na pieszą wycieczkę po okolicy, spacerować lub jeździć na rowerze po ścieżkach przyrodniczych delty Padu, dotrzeć do plaż Morza Adriatyckiego lub gór Dolomitów Weneckich.

Spójrz na naszą farmę w Veneto z basenem i wybierz jeden z naszych hoteli, pensjonatów i pensjonatów, domów wakacyjnych, apartamentów, willi na relaksujący pobyt w weneckiej wsi.

Spójrz na powiązane przedmioty - Gospodarstwo agroturystyczne z basenem w Veneto

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!