Farma Kalabria dla dzieci


Urlop rodzinny: Dom Kalabria dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz pomysłów na weekend lub na rodzinne wakacje z dziećmi ? Spójrz na nasze Gospodarstwo w Kalabrii dla dzieci . Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zakwaterowanie z usługami dedykowanymi dzieciom, gdzie mogą się bawić, dobrze się bawić i uczyć się wielu rzeczy, a jednocześnie zrelaksować się w pięknej scenerii wiejskiego krajobrazu Kalabrii .

Wakacje w Kalabrii w domu przyjaznym dzieciom

W naszych przyjaznych dzieciom farmach w Kalabrii znajdą Państwo apartamenty i przestronne pokoje z łóżeczkami, łóżeczkami i krzesełkami , placami zabaw wyposażonymi w zjeżdżalnie, huśtawki, huśtawki i drewniane domy, latem basen dla dzieci , a czasem także opiekunka dla dzieci , aby dać ci możliwość poświęcenia kilku godzin dla siebie i pozostawienia dziecka w rękach doświadczonych ludzi, zapewniających mu rozrywkę, dopóki nie wrócisz.

Ponadto, na Twoje wakacje z dziećmi , na naszej stronie znajdziesz także ofertę Gospodarstw ze zwierzętami, aby dać dzieciom radość z oglądania koni, kucyków, osłów, krów, kóz, świń, królików i wielu innych zwierząt z bliska, pieszczoty i karmienie ich oraz farmy edukacyjne, w których wyspecjalizowany personel organizuje warsztaty i zajęcia, aby w zabawny sposób uczyć dzieci i dorosłych o roślinach, drzewach, zwierzętach, produktach ziemi i aktywnościach wiejskich.

Wybierz pomiędzy Domami wiejskimi , pensjonatami, apartamentami, domami wakacyjnymi, zarezerwuj swoje gospodarstwo agroturystyczne w Kalabrii dla dzieci i zostań na wakacje na wsi.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!