Dom z stajniami w Kampanii


Jazda na koniach: Dom w Kampanii ze szkołą jazdy konnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz przeżyć dreszczyk emocji podziwiając Zatokę Neapolitańską i wybrzeże Amalfi z siodła konia lub uczucie jazdy w środku parku Cilento ? Jeśli chcesz zwiedzić Kampanię w inny sposób, zapoznaj się z naszą ofertą Agroturystyki ze stadniną koni w Kampanii i zarezerwuj wakacje na koniu w zielonej Kampanii, aby odkryć na nowo słodkie rytmy natury i spędzić aktywne wakacje pełne sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Gospodarstwa z stadniną koni i końmi w Kampanii

Gospodarstwa agroturystyczne ze stajniami w Kampanii oferują bezpośrednio lub poprzez powiązane placówki, lekcje i lekcje jazdy konnej dla dorosłych i dzieci oraz szlaki trekkingowe na koniach zachęcające do spacerów ścieżkami i wzgórzami otaczającymi dom. Wszystko jest zawsze pod przewodnictwem doświadczonych i wykwalifikowanych przewodników. Jeśli jesteś niedoświadczony, na terenie farmy ze stadniną koni w Kampanii możesz zacząć poznawać konie i nauczyć się jeździć konno, jeśli jesteś już doświadczonym jeźdźcem, możesz wziąć udział w trudniejszych i ekscytujących zajęciach wycieczki konne .

Jeśli kochasz konie, Farmy ze stajniami w Kampanii to dobra okazja, aby w pełni zanurzyć się w naturalnym środowisku regionu Kampania i spędzić kilka dni między morzem a wzgórzami Morza Śródziemnego. Wybierz z Villas, B & B, Farmy i gospodarstwa agroturystyczne z jazda stajnie w Kampanii i zarezerwuj wakacje na koniu w pobliżu Neapolu.

A dla miłośników zwierząt: należy również zapoznać się z naszą ofertą Gospodarstw ze zwierzętami w Kampanii.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!