Dom wiejski Lombardia z farmą edukacyjną


Wakacje z dziećmi: edukacyjne farmy Lombardia

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli szukasz farmy edukacyjnej w Lombardii , na naszej stronie znajdziesz naszą ofertę Farmhouses with Farm położoną niedaleko Mediolanu lub wokół jeziora Garda lub jeziora Como, gdzie możesz spędzić weekend na wsi z całą rodziną lub przyjemne wakacje na wsi z dziećmi .

Wakacje na farmie w Lombardii dla dzieci i dorosłych

Farmy edukacyjne w Lombardii oferują zajęcia i warsztaty organizowane przez doświadczony i wyspecjalizowany personel, który ma na celu przywiezienie dzieci do wiejskiego świata bez opuszczania ulubionej działalności: gry.
Laboratoria przybliżą maluchom świat rolnictwa i zrozumieją, skąd pochodzi spożywany pokarm, w jaki sposób przetwarzane są surowce, jakie są aktywności w rolniczym świecie i prawdziwe rytmy natury. Jadąc z ogrodu do kurnika, po przejażdżce na pastwisku z końmi, osłami, dojeniem krów i kóz, zrobią chleb, makaron, ser lub dżem. I będą spacery po lesie i zabawa.

Na rodzinne wakacje z dziećmi , zarezerwuj farmę z farmą edukacyjną w Lombardii na naszej stronie internetowej i ciesz się paroma dniami w oazie spokoju w pobliżu Mediolanu lub jeziora Garda .

I przez kilka dni wakacji z dziećmi, również zajrzyj do naszych gospodarstw dla dzieci .

Choose your region: - Gospodarstwo w Lombardii z farmą edukacyjną

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!