$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Jezioro Como lub Lario w Lombardii tworzy romantyczny i sugestywny krajobraz, który łączy przedalpejskie środowisko z śródziemnomorskim klimatem . Skaliste lub zalesione góry opadające do brzegów na przemian z eleganckimi wioskami, zamkami i willami z wystawnymi ogrodami i parkami, które sprawiają, że jest to eleganckie i arystokratyczne środowisko . W rzeczywistości jezioro Como było miejscem wypoczynku dla szlacheckich rodzin lombardzkich, które tutaj zbudowały swoje domy. Dziś jest to idealne miejsce na wakacje sportowe , kulturalne i rodzinne wakacje na farmie w pobliżu jeziora

Co zobaczyć nad jeziorem Como

Polecamy udać się do Como, aby odwiedzić jego historyczne centrum pełne piękna, w tym dziewiętnastowieczne budynki, średniowieczne fortyfikacje, kościoły i nadmorską promenadę, gdzie wyróżniają się okazałe wille. Warto również zobaczyć Cernobbio , w którym znajdują się wspaniałe wille, w tym Villa d'Este i Villa Erba , oraz Lecco z jego jeziorem i otaczającym krajobrazem. Na koniec nie można pominąć wiosek Varenna i Bellagio , które na cyplu w centrum Lario mają piękne historyczne centrum i wille z parkami otoczonymi urokliwymi krajobrazami.

Co robić nad jeziorem Como

Latem jezioro Como jest oazą, w której można znaleźć schronienie przed upałem i ćwiczyć różnorodne sporty wodne, takie jak windsurfing , narciarstwo wodne , żeglarstwo, kajakarstwo i nurkowanie. Będąc w cieplejszych i zimniejszych porach roku, jest to idealne miejsce, do którego można się udać, ze względu na łagodny klimat jeziora i schronienie przed górami do uprawiania sportów, takich jak trekking , wspinaczka lub jazda na nartach .

Zobacz naszą ofertę willi, pensjonatów, domów wakacyjnych i domków nad jeziorem Como.