Info and Description: Agriturismo blisko Brescia w Lombardia, Toscolano Maderno


Toscolano Maderno 5097 dołącza do oferty „Rezerwuj ze spokojem” Więcej informacji

To agritursmo, zanurzone w ciszy i zieleni parku Alto Garda Bresciano, rzut kamieniem od Toscolano-Maderno i plaż jeziora Garda, jest wyposażone w wycieczki piesze lub konne, które mogą zapewnić gościnność w jednym z 10 pokoi cichych i wygodnych, a także restauracji w nieformalnej i romantycznej atmosferze.

Rodzinne... Zobacz Inne

To agritursmo, zanurzone w ciszy i zieleni parku Alto Garda Bresciano, rzut kamieniem od Toscolano-Maderno i plaż jeziora Garda, jest wyposażone w wycieczki piesze lub konne, które mogą zapewnić gościnność w jednym z 10 pokoi cichych i wygodnych, a także restauracji w nieformalnej i romantycznej atmosferze.

Rodzinne zarządzanie sprawi, że poczujesz się swobodnie, aby przeżyć niezapomniane wakacje, poświęcone wellness, relaksowi i zabawie.

Gospodarstwo, położone na 40 akrach ziemi, zajmowanej głównie przez gaje oliwne, gaje kasztanowe i pastwiska, od lat poświęca się hodowli koni, a ostatnio gastronomii i gościnności. Główny budynek, ze stajnią i wybiegami dla koni, jest zanurzony w zieleni dużego gaju oliwnego z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro Garda niemal w całej okazałości.

Do dyspozycji gości jest dziesięć pokoi urządzonych w stylu rustykalnym, gdzie drewno jest mistrzem ciepłego i rodzinnego uścisku. Istnieją cztery trzyosobowe i sześć dwuosobowych, wszystkie z łazienkami z prysznicami.
Każdy pokój - z wyjątkiem jednego - ma balkon lub taras ze wspaniałym widokiem na jezioro Garda i Monte Baldo. Każdy pokój wyposażony jest w łącze internetowe Wi-Fi, chociaż radzimy ograniczyć, przynajmniej na wakacjach, korzystanie z technologii, która jest nadmiernie używana w życiu codziennym. Aby lepiej docenić magię tego miejsca i poświęcić więcej czasu Tobie i Twoim bliskim, w pokojach nie ma telewizora.

Do tej pory stajnie w gospodarstwie są domem dla dwudziestu koni, z których piętnaście jest szkolonych na przejażdżki przez jeden lub więcej dni. Agroturystyka zrodziła się z realizacji marzenia właściciela Giovanniego: stworzenia miejsca, w którym można gromadzić i utrwalać podstawy prawdziwego życia, szanującego naturę, a jednocześnie wspierającego, przyjaznego i empatycznego wobec gości.

Trekking konny
Gospodarstwo specjalizuje się w turystyce jeździeckiej, wycieczki są rozwijane głównie w głębi lądu Garda Bresciano na trasach, które pozwalają odkryć terytorium pełne historii i tradycji. Konie to głównie przejścia Maremma lub Arab-Maremma, specjalnie przeszkolone, aby bezpiecznie jeździć na trudnym i niedostępnym terenie.
Wiarygodność koni w przejściach i terenach uznawanych za najbardziej niemożliwe dla czworonożnych, pozwala zaoferować najwięcej ekspertów, wyjątkowych doświadczeń.

Szkoła jazdy
Ta farma towarzyszy ciekawskim i nowicjuszom w equitation w prostych ścieżkach, z końmi „profesjonalistów bezpieczeństwa”. Lub oferuje pierwsze doświadczenia w pręcie i prostokącie z całym spokojem i bezpieczeństwem, ucząc czuć ruchy konia, zaznajomić się i wejść w relację ze zwierzęciem, by dostrzec własną równowagę w siodle.

Stajnia mieszka równolegle z gospodarstwem, które zaopatruje restaurację w większość surowca, który jest wykorzystywany do przygotowywania posiłków.
Gospodarstwo produkuje owoce - gruszki, jabłka, śliwki itp. - które, gdy nie dotrą bezpośrednio do stołu, są przekształcane w dżemy oferowane rano na śniadanie.
Ogród warzywny w gospodarstwie oferuje mnóstwo warzyw wysokiej jakości: ziemniaki, pomidory, radicchio, marchew, dynie, buraki, sałata, czerwona i żółta papryka i wiele innych.
Wreszcie, istnieją drzewa oliwne, których owoce umożliwiają posiadanie cennej oliwy z oliwek w domu. Wszystkie uprawiane w znaczeniu większego szacunku dla ziemi i roślin: bez użycia pestycydów lub szkodliwych systemów dla owoców i warzyw lub szkodliwych dla tych, którzy je spożywają.

Pracownicy gospodarstwa proponują tradycyjną kuchnię lokalną , zwracając szczególną uwagę na wykorzystanie surowców, z których większość pochodzi z wewnętrznego ogrodu warzywnego, który oferuje sezonowe warzywa towarzyszące daniom głównym, aromatyzowane aromatycznymi ziołami, które rosną bujnie dzięki klimatowi śródziemnomorskiemu obszaru.
Mięso przygotowane w restauracji jest dostarczane przez wybrane lokalne gospodarstwa. Tak rodzą się smaczne potrawy pod znakiem lokalnej tradycji: gotowane, żeberka, gulasz, filet i oczywiście rożen Brescia z polentą. Restauracja przygotowuje również potrawy oparte na rybach z jeziora, dostarczanych przez miejscowych rybaków, którzy mieszkają nad jeziorem Garda. Wózek jest zawsze pełen żywności i napojów produkowanych w miejscach jak najbliżej, zgodnie z filozofią Zero Kilometrów .

Dostępne jest również menu wegetariańskie.


Piesze wycieczki
Jeśli lubisz spacery i chcesz wędrować po jeziorze Garda, to gospodarstwo agroturystyczne oferuje idealne środowisko.
Klimat śródziemnomorski i umiarkowany sprawiają, że ciekawe wycieczki są możliwe o każdej porze roku. Lokalizacja jest idealna do zwiedzania fascynujących tras spacerowych, które zaspokoją wszystkie potrzeby. Personel może zasugerować krótkie i panoramiczne spacery pośród małych wiosek i gajów oliwnych lub bardziej wymagające i dzikie trasy w zależności od pory roku i dostępnego czasu.
Możesz wybierać spośród dziesiątek tras i tras widokowych wzdłuż dolin i wzgórz z widokiem na jezioro lub wejść do lasu i wspiąć się na najwyższe szczyty, aż do 2000 metrów nad poziomem morza.
Istnieje również usługa transferu, która zabierze Cię z powrotem z miejsca docelowego wycieczki z powrotem do Agriturismo.

Duży parking : struktura posiada parking dla gości o pojemności 20 samochodów.

Ukryj tekst

8.7

Average review score (6)

 • 8.7
  Korespondencja, opis w internecie
 • 8.3
  Wygoda/dobre samopoczucie
 • 9.3
  Raport jakość/cena
 • 8.3
  Sprzątanie mieszkania
 • 7.7
  Usługi/Infrastruktura
 • 9.7
  Właściciel/Personel

Sprawdź Dostępność

Check In Date
Check Out Date
Number of Adults
Number of children
Children's age

Wybierz zakwaterowanie

Sprawdź Dostępność

Sat, 02 Jul 2022
Sat, 02 Jul 2022
Nights
Dorosli Dzieci Children's age:
0
02 Jul - 02 Jul
Dorosli Dzieci
- Kaucja €

Rodzaj zakwaterowania Price for 0 nights
Liczba lózek
Price
for 0 nights
Select your accommodation Lodgings
Not available
Liczba lózek
cena
wybierać
Book Safe
 • TOT: 0
 • You have to select at least one accommodation to proceed with your reservation

Przydziel gości w zakwaterowaniu

Please, tell us how you would like to allocate your traveling companions in the following accommodations, in order to give the owner all the indications he needs to prepare the lodgings, as well as to provide you with a precise estimate of your stay.
Lodging
Ilość łóżek
Dorosli
Dzieci
Children's age
cena €
app.tommaso
Ilość łóżek
Dorosli
Dzieci
Children's age
TOTAL PRICE € 3.780€
Wymagane uslugi
 •    WPROWADź DANE OSOBOWE
Your dates are highly demanded and the property seems not to be available; please, see below the alternative dates or check the availability with the owner sending him your request .

Your dates are highly demanded and the property has a limited availability; if you don't like the accommodations proposed, ask the owner for alternative solutions sending him your request.

Wymagane uslugi
 • TOT: € KOLEJNY

Dostępność daty elastyczne

The search with flexible dates has found also the following availabilities in the property. Please look for which dates you prefer and make your reservation.

Enter your request

4tourism S.r.l., as data controller, will process the personal data provided with this form, mainly in computerized and telematic form, based on Regulation (EU) 2016/679 (RGPD). In particular, for the execution by the visiting user of the search for accommodation or travel packages and for the activities related to it. If specifically requested, registered/personal data may also be used to inform you of promotions and events or other initiatives of particular interest.

The conferment to the processing of the present data is necessary, their non-insertion or authorization to the treatment, will not allow to complete the procedure, as well as the execution of the service.

In this regard, it is specified that, in order to provide a better service to the user, 4tourism S.r.l. reserves the right to make the request made by the user visible to properties similar to the one requested, without however sending them the user's email address or personal data. This service has the only purpose of guaranteeing the user, a better and more complete evaluation of the stay proposals available, for their own vacation days. Personal data will be processed for the time necessary to carry out the requested function and for the related instrumental and documentary functions; subsequently the data will be treated, in a completely anonymous way for internal statistics, for the time required by the laws in force (maximum 10 years), unless there is an explicit request for cancellation of the same data, by the user.

Personal data will be processed exclusively by our employees, external collaborators and/or external companies appointed as data processors; The personal data provided (email and telephone number) by our users, will be communicated to the properties present on our portal, Agriturismo.net or anyway Sites or Social belonging to 4tourism Srl, only after the user has finalized the booking, at only to satisfy the service request made by the user;

Polityka o prywatności

Zapisz się, aby otrzymywać nasz biuletyn i otrzymywać nasze oferty oraz najnowsze informacje o Aktualności.4tourism S.r.l., as data controller, will process the personal data provided with this form, mainly in computerized and telematic form, based on Regulation (EU) 2016/679 (RGPD). In particular, for the execution by the visiting user of the search for accommodation or travel packages and for the activities related to it. If specifically requested, registered/personal data may also be used to inform you of promotions and events or other initiatives of particular interest.

The conferment to the processing of the present data is necessary, their non-insertion or authorization to the treatment, will not allow to complete the procedure, as well as the execution of the service.

In this regard, it is specified that, in order to provide a better service to the user, 4tourism S.r.l. reserves the right to make the request made by the user visible to properties similar to the one requested, without however sending them the user's email address or personal data. This service has the only purpose of guaranteeing the user, a better and more complete evaluation of the stay proposals available, for their own vacation days. Personal data will be processed for the time necessary to carry out the requested function and for the related instrumental and documentary functions; subsequently the data will be treated, in a completely anonymous way for internal statistics, for the time required by the laws in force (maximum 10 years), unless there is an explicit request for cancellation of the same data, by the user.

Personal data will be processed exclusively by our employees, external collaborators and/or external companies appointed as data processors; The personal data provided (email and telephone number) by our users, will be communicated to the properties present on our portal, Agriturismo.net or anyway Sites or Social belonging to 4tourism Srl, only after the user has finalized the booking, at only to satisfy the service request made by the user;

Polityka o prywatności

Śledź nas na Facebooku

Sprawdź Dostępność

Sat, 02 Jul 2022
Sat, 02 Jul 2022
Nights
Dorosli Dzieci Children's age:
0
02 Jul - 02 Jul
Dorosli Dzieci
- Kaucja €

Uwaga wystąpił błąd!

Entering personal informations

4tourism S.r.l., as data controller, will process the personal data provided with this form, mainly in computerized and telematic form, based on Regulation (EU) 2016/679 (RGPD). In particular, for the execution by the visiting user of the search for accommodation or travel packages and for the activities related to it. If specifically requested, registered/personal data may also be used to inform you of promotions and events or other initiatives of particular interest.

The conferment to the processing of the present data is necessary, their non-insertion or authorization to the treatment, will not allow to complete the procedure, as well as the execution of the service.

In this regard, it is specified that, in order to provide a better service to the user, 4tourism S.r.l. reserves the right to make the request made by the user visible to properties similar to the one requested, without however sending them the user's email address or personal data. This service has the only purpose of guaranteeing the user, a better and more complete evaluation of the stay proposals available, for their own vacation days. Personal data will be processed for the time necessary to carry out the requested function and for the related instrumental and documentary functions; subsequently the data will be treated, in a completely anonymous way for internal statistics, for the time required by the laws in force (maximum 10 years), unless there is an explicit request for cancellation of the same data, by the user.

Personal data will be processed exclusively by our employees, external collaborators and/or external companies appointed as data processors; The personal data provided (email and telephone number) by our users, will be communicated to the properties present on our portal, Agriturismo.net or anyway Sites or Social belonging to 4tourism Srl, only after the user has finalized the booking, at only to satisfy the service request made by the user;

Polityka o prywatności
 • KOLEJNY

All Accommodations

Dostępne Usługi

Ogólne Uslugi

Zwierzęta domowe dozwolone

Parking samochodowy

Sprzątanie końcowe

Resteuracja

Resteuracja

Objadokolacja

Śniadanie międzynarodowe (słodkie+słone)

Usługi w zakresie technologi

Internet

Internet Wi-Fi

Usługi sportowe

Stadnina koni

Trekking

Inne Usługi

Wine Tours

Szkolenia

Lekcje jazdy konnej

Usługi specjalne

Typowe produkty

Restauracja dla osób z celiakią

Struttura Eco-sostenibile

Gospodarstwo ze zwierzetami

Usługi i miejsca w pobliżu

2 Km Wędkarstwo

3 Km Jezioro

Uzywane jezyki

Mówimy po niemiecku Deutsch

Mówimy po angielsku English

Mówimy po włosku Italiano

Warunki

Deposit rules

W ramach rezerwacji nalezy oplacic zaliczke w wysokosci 30%. sumy calkowitej.

Podczas rezerwacji zakwaterowania za pomocą natychmiastowego procesu rezerwacji online, chronionego przez Ssl Verysign certificate, zostaniesz poproszony o wpłacenie depozytu, który zostanie obciążony przez 4tourism srl.
4Tourism s.r.l società unipersonale
Via S.Antioco 70 - 56021 Cascina (PI) - Codice Fiscale 01618980500 - Partita Iva 01618980500
4tourism srl registered in the CCIAA of Pisa nr.141307 owner of the 4tourist.net
Travel Agency Tour Operator ..

Sposób oplacenia zaliczki: Przelew bankowy - Karta kredytowa

To confirm your reservation please enter your credit card details:

 Dinersdiners -  American expressamex -  Mastercardmastercard -  Visavisa -  Europecardeuropecard

Reguły Saldo

Pozostala kwota do zaplaty zostanie uiszczona: przy odjezdzie

Platnosci nalezy dokonac za pomoca: Karta kredytowa - Cash

Karty kredytowe sa przyjmowane:
 Visavisa -  Mastercardmastercard -  Amexamex -  Dinersdiners -  Europecardeuropecard

Oplaty za anulowanie

W przypadku anulowania rezerwacji w okresie od 24 godzin po rezerwacji do 16 dd w dniu przyjazdu zostanie naliczona kara w wysokości 30.

Anulowanie od 15 dd od przyjazdu do 0dd od przyjazdu stosujemy kare w wysokosci 100% Calkowitej ceny.

In case of 'missed arrival' or 'Early Departure', cancellation policies starting from '0 days before arrival' will be applied

Regulamin obiektu

Nalezy zameldowac sie pomiedzy 11:00 - 21:00.

Pokoje nalezy zwolnic o 11:00.

Oplata zapobyt

Od lat 12 ad anni 60 - valid during the months from Marzec to Pazdziernik - € 1.00 Za osobę - Up todays 20

Not included in the price, do zapłaty na miejscu

Guarantee 4t

Best price

100% Secure booking

Brak dodatkowych kosztów

Oceny

  • 9.4

  • May 2022

   Anne Riis Hansen from Denmark

   “Meget tilfredsstillende”

(6)
8.7

May 2022

“Rolige omgivelser, venligt og imødekommende personale, fantastisk udsigt over søen, skønne rideture i et fantastisk terræn på velredne heste.”

A
Anne Riis Hansen from Denmark

March 2022

“L’accueil, la simplicité et la gentillesse des propriétaires et du personnel, la convivialité”

G
Gaeremayn from France

December 2021

“Disponibilité, qualité des repas, soucis du -bien être des clients, simplicité et authenticité. Merci à Giovanni et son équipe.”

R
Renaud, Valentine et Fabienne from Belgium

July 2021

“Location was great, beautiful view of the lake and nice atmosphere. Giovanni spoke English and was very helpful We did not ride the horses but it added a nice dimension to the stay”

A
Ayelet from United States

September 2020

“Dieser Hof ist wunderschön eingebettet mit einen fantastischen Ausblick auf den Gardasee. Das Essen ist regional und sehr lecker.”

U
Unbekannt from Germany