$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Jezioro Garda jest największym jeziorem we Włoszech . Położona między Lombardią, Veneto i Trentino Alto Adige zachwyca przede wszystkim roślinnością otaczającą zbiornik wodny winoroślą, drzewami oliwnymi, palmami i oleandrami. Na jeziorze Garda panuje łagodny klimat przez większą część roku , więc można do niego dotrzeć o każdej porze roku i jest to miejsce odpowiednie zarówno dla miłośników przyrody, jak i tych, którzy chcą odkryć miejsca bogate w historię i kulturę , zarówno dla fanów sportu . Wioski z widokiem na jezioro, parki naturalne , Terme di Sirmione i park termalny Lazise , oprócz parków rozrywki, są idealnymi atrakcjami na romantyczne wakacje lub rodzinne wakacje z dziećmi .

Co zobaczyć nad jeziorem Garda

Sugerujemy, abyś zwiedził całe jezioro , w przeciwnym razie nie przegap Torri del Benaco , małego i romantycznego miejsca do odwiedzenia Castello Scaligero . Jeśli jesteś miłośnikiem historii, nie możesz przegapić Sirmione , gdzie znajduje się stanowisko archeologiczne Grotte di Catullo . W Gardone Riviera , wiosce znanej z architektury wolności, odwiedź Vittoriale , majestatyczny dom Gabriele d'Annunzio i ogród botaniczny André Heller, w którym znajduje się ponad dwa tysiące odmian roślin. Na alternatywny dzień w okolicach jeziora Garda, w Valeggio sul Mincio znajduje się Garden Park Sigurtà , raj roślin i kwiatów.

Co robić nad jeziorem Garda

Jezioro Garda i jego zaplecze są idealnym miejscem dla miłośników sportu, którzy mogą uprawiać sporty wodne. Żeglarstwo i surfing są idealne do ćwiczeń wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża, które biegnie od Sirmione do Limone i na wybrzeżu Trentino. Dla tych, którzy preferują sport na lądzie, są trasy trekkingu, trasy dla rowerów i rowerów górskich, ścieżki do jazdy konnej i ośrodki z polami golfowymi . Dla najodważniejszych są góry do wspinaczki, z których można odpłynąć lotnią . Dla dzieci park rozrywki w Gardaland jest obowiązkowym przystankiem. Wreszcie, dla tych, którzy chcą się zrelaksować, są spa , w tym Sirmione i Lazise.

Wybierz jedną z naszych propozycji dotyczących apartamentów, domów wakacyjnych, pensjonatów i domków nad jeziorem Garda .