Dom wiejski dla rodzin w Umbrii


Dom wiejski dla rodzin w Umbrii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na wakacje z dziećmi na umbryjskiej wsi możesz wybrać rodzinne gospodarstwo w Umbrii otoczone zielenią, z zapierającym dech w piersiach widokiem przyrody wokół Perugii, Terni i jeziora Trasimeno . Doskonała baza wypadowa do podróży, gdzie możesz wrócić pod koniec dnia na kąpiel w basenie i doskonałą kolację z dziećmi, które znajdą świetne miejsca do biegania za darmo i szczęśliwy!

Rodzinne domy wiejskie w Umbrii są różne, ale wszystkie mają wspólną gościnność, przyjazną atmosferę, zapierający dech w piersiach krajobraz i dobre jedzenie, które same w sobie stanowią doskonały powód, aby zarezerwować pobyt w tych budynkach na wakacje w rodzinie w nazwa dobrego samopoczucia i zabawy .

Na naszej stronie internetowej można znaleźć ofertę obejmującą Agroturystykę z Farmą Dydaktyczną , w której wyspecjalizowany personel organizuje działania edukacyjne skierowane do dzieci i rodzin oraz Farm Edukacyjnych, które hodują krowy, owce, kozy, świnie, gdzie maluchy mogą wejść w kontakt z świat zwierząt, a także świat roślin.

Jeśli podróżujesz z dziećmi, młodymi lub starymi, ważne jest, aby mieć dużo miejsca i to na pewno znajdziesz na rodzinnej farmie w Umbrii . Przestronne pokoje i apartamenty wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, takie jak łóżeczka dziecięce, łóżeczka, przewijaki i krzesełka , ale także rowery do wypożyczenia i usługi na życzenie, takie jak opieka nad dziećmi .
Jeśli nie masz ochoty na gotowanie, wiele rodzinnych gospodarstw w Umbrii ma również restaurację i oferuje pełne lub niepełne wyżywienie . Ale nawet ci, którzy oferują tylko śniadanie z kuracją typu B&B, zapewnią ci wspaniałe przebudzenie, ze świeżo wyciśniętym sokiem, domowymi ciastami i ciastkami, świeżym chlebem z lokalnymi dżemami i miodem.

Maluchy będą się dobrze bawić na placu zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami i drewnianymi domkami wraz z dziećmi z całego świata , gośćmi budynku wraz z rodzinami. Lub zagrają w brodziku, gdzie mogą spokojnie siedzieć w płytkiej wodzie i nauczyć się pływać w środowisku wolnym od ryzyka. Ty, ze starszymi dziećmi, możesz się zrelaksować, zwiedzając okolicę z wycieczkami do pobliskich miast, degustacją wina w piwnicach okolicy lub ucząc się jazdy konnej w wiejskim gospodarstwie ze stajnią .

Przejrzyj naszą ofertę B & B, willi, domów wakacyjnych, apartamentów i gospodarstw dla rodzin w Umbrii i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim i Twoim dzieciom na następne rodzinne wakacje w Umbrii.

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski dla rodzin w Umbrii

Choose your region: - Dom wiejski dla rodzin w Umbrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!