Gospodarstwa rodzinne z Piemontu


Gospodarstwa wiejskie dla rodzin w Piemoncie

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Szukasz gospodarstwa rodzinnego w Piemoncie ? Tutaj znajdziesz wybór struktur dostosowanych do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, z dopasowanymi usługami, które sprawią, że poczujesz się jak w domu. Na rodzinne wakacje dom wiejski w Piemoncie, w krainie wina, pozwoli ci ... Zobacz Inne


Choose your region: - Dom wiejski dla rodzin w Piemoncie

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Szukasz gospodarstwa rodzinnego w Piemoncie ? Tutaj znajdziesz wybór struktur dostosowanych do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, z dopasowanymi usługami, które sprawią, że poczujesz się jak w domu. Na rodzinne wakacje dom wiejski w Piemoncie, w krainie wina, pozwoli ci spędzić kilka dni zanurzonych w naturze, wśród winnic Langhe , na wsi Barolo i Alba lub na wzgórzach Monferrato, wybierz jeden z nasze obiekty przyjazne rodzinie .

W Agroturystyce z rodzinami w Piemoncie znajdziesz przestronne pokoje, duże pokoje i dobrze wyposażone apartamenty ze wszystkim, co potrzebne dla rodziny i dzieci w każdym wieku: łóżeczka, łóżeczka, przewijaki, wysokie krzesełka . Dla zabawy najmłodszych nie tylko znajdziesz miejsca do zabawy i basen do gry w cieplejszych miesiącach. Ponadto niektóre udogodnienia oferują opiekę nad dziećmi na życzenie.
W rodzinnych gospodarstwach z restauracją i menu dla dzieci można skorzystać z częściowego lub pełnego wyżywienia i spróbować dań kuchni piemonckiej.

Ty i twoja rodzina możecie spacerować po winnicach, uczyć się jazdy konnej w wiejskim gospodarstwie ze stajniami jeździeckimi , uczestniczyć w degustacjach wina , a najmłodsi mogą brać udział w edukacyjnych i edukacyjnych zajęciach zaprojektowanych specjalnie dla nich, aby odkrywać przyrodę i zwierzęta. W rzeczywistości będą mogli oglądać i dbać o kozy, świnie, króliki, osły i konie, a także robić ekscytujące trasy po lesie i wśród rzędów winogron.

Zarezerwuj pobyt w pensjonacie, willach, apartamentach i domku dla rodzin w Lombardii i przeżyj wakacje pełne kultury, zapierających dech w piersiach krajobrazów i dobrego jedzenia na relaks i zabawę dla całej rodziny.