Lazio Dom wiejski z basenem


Wakacje w Lacjum na farmie z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz wyłączyć się i dać sobie kilka relaksujących dni w Lazio ? Spójrz na naszą ofertę farmy z basenem w Lazio i daj sobie weekend lub wakacje na wsi w pobliżu Rzymu. Zatrzymasz się w pięknych domach z basenem otoczonym zielenią regionu Lazio , w odprężającej atmosferze i idyllicznych krajobrazach, które zapewnią ci odpowiednią ilość spokoju.

Podczas pobytu na farmie z basenem w Lazio można spędzić dzień pływając, relaksując się, smacznie smakując, mając długie spacery po okolicy, jeżdżąc na rowerze, jeżdżąc konno i odwiedzając kulturalne pobliskie wioski i miasteczka. Ty i Twoja rodzina możecie zdecydować się na pobyt pomiędzy apartamentami w willi i pokojami w gospodarstwie z basenem w okolicy Viterbo , niedaleko jeziora Bolsena, idealnego na romantyczne wakacje lub B & B niedaleko Rzymu , ale z dala od chaosu miasta.

Podaruj sobie weekend na farmie z basenem w Lazio . Wybierz spośród naszych pensjonatów, pensjonatów, domów wakacyjnych, apartamentów, willi i hoteli z basenem, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwo agroturystyczne z basenem w Lazio

Spójrz na powiązane przedmioty - Gospodarstwo agroturystyczne z basenem w Lazio

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!