Gospodarstwo ze zwierzętami Sicilia


Wakacje z dziećmi na farmie: Farmy ze zwierzętami na Sycylii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Aby zapewnić swoim dzieciom inne doświadczenie, wybierz pobyt u rodziny na farmie ze zwierzętami na Sycylii . Ty i twoje dzieci pozostaniecie w kontakcie z naturą i zwierzętami hodowlanymi w mieszkaniu zanurzonym w zieleni sycylijskiej wsi, blisko morza i centrów miast Ragusa , Katania ... Zobacz Inne


Choose your region: - Wakacje na Sycylii w gospodarstwie ze zwierzętami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Aby zapewnić swoim dzieciom inne doświadczenie, wybierz pobyt u rodziny na farmie ze zwierzętami na Sycylii . Ty i twoje dzieci pozostaniecie w kontakcie z naturą i zwierzętami hodowlanymi w mieszkaniu zanurzonym w zieleni sycylijskiej wsi, blisko morza i centrów miast Ragusa , Katania , Syrakuzy , Messina , Trapani , Palermo .

Wakacje na Sycylii w gospodarstwie ze zwierzętami

Podczas pobytu w gospodarstwie ze zwierzętami na Sycylii możesz spędzić chwile zabawy i relaksu z dziećmi i partnerem. Będziecie żyć kilka dni zgodnie z rytmem wiejskiego życia, z dala od chaosu miasta. Możesz karmić i przytulać zwierzęta, doić krowy, a następnie pić świeże mleko, a także smakować jaja zrobione przez kury. Możesz także odbyć długie spacery wzdłuż pobliskich ścieżek lub jeździć na rowerze lub lekcje jazdy konnej, jeżdżąc na kucyku lub prawdziwym koniu .

Zarezerwuj teraz rodzinne wakacje na farmie ze zwierzętami na Sycylii na kilka dni zabawy z dziećmi w najpiękniejszych zakątkach Sycylii.