Agroturystyka ze spa Marche


Dom wiejski ze spa w regionie Marche

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić relaksujące wakacje na wsi w Marche, zapoznaj się z naszą ofertą Agroturystyki ze spa w Marche w zieleni wokół Ankona, Pesaro, Urbino i Fermo, w niewielkiej odległości od morza na wybrzeżu Adriatyku.

Zafunduj sobie przyjemny pobyt w domku z centrum odnowy biologicznej w regionie Marche z rodziną i przyjaciółmi. Starożytne kamienne domy z drewnianymi belkami i kominkami czekają na Ciebie zanurzone w krajobrazie Marche, w doskonałej harmonii i równowadze z otaczającym je krajobrazem oraz pełne usług i udogodnień, jakich pragniesz. Miejsca spokoju i dobrego samopoczucia, w których można odpocząć i odzyskać energię z dala od szaleństwa codziennego życia, między lasem a polami pszenicy w pełnym kontakcie z naturą.

Na farmie w regionie Marche ze spa , wśród stoków wsi Marche, wśród gajów oliwnych i winnic, możesz cieszyć się relaksującym pobytem, korzystając z usług i zabiegów odnowy biologicznej w tej strukturze. Masaże, jacuzzi, sauna, łaźnia turecka, kryty lub odkryty basen odnaleźć ciszę i spokój niezbędne w celu doładowania ducha i ciało.

Wybierz między B & B, Apartamenty, Holyday House i Agriturismo ze spa w Marche najlepiej nadającym się na weekend lub pobyt wellness . Jesteśmy pewni, że spędzisz niezapomniane dni w zielonej oazie, która może być również punktem wyjścia do zwiedzania bogatej w historię okolicy lub odbywania wycieczek z jedzeniem i winem, aby odkryć tradycje regionu Marche.

Choose your region: - Dom wiejski ze spa w regionie Marche

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!