Gospodarstwo agroturystyczne Puglia z basenem


Wakacje w Apulii w Gospodarstwie z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na wakacje wybierz jedno z naszych pensjonatów w Apulii z basenem otoczonym zielenią Apulii. Wśród rzędów drzew oliwnych znajdują się typowe budowle z basenami marzeń, gdzie można spędzić relaksujące i bezmyślne dni leżące w słońcu przy basenie. Relaks, spokój i zabawa będą głównymi składnikami wakacji w Apulii .

Nasze farmy z basenem w Apulii znajdują się w pobliżu pięknego morza Salento , pełnego licznych i pięknych plaż w stylu karaibskim, takich jak Gallipoli , niedaleko pięknego barokowego miasta Lecce . Lub możesz zatrzymać się w jednym z naszych aglomeracji w Puglia z basenem położonym w pobliżu Bari , na terenie Muru, który jest gospodarzem Parku Narodowego Alta Murgia lub w dolinie Itria , krainy Trulli, która obejmuje uroczą wioskę Alberobello , znaną dla mieszkań typowych. Puglia ma wiele do zaoferowania. Relaksujący basen w basenie można połączyć wycieczki po mieście, dni na plaży, wycieczki piesze i rowerowe i zakończyć dzień z powrotem na farmie przy ładnej kąpieli, przed smacznym obiadem typowych produktów z Apulii.

Wybierz jedną z naszych propozycji dla domów wakacyjnych, apartamentów, willi, pensjonatów i domków wiejskich w Puglia z basenem na wakacje w zielonej okolicy Apulii!

Zaznaczone Właściwości - Dom z basenem w Apulii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!