Gospodarstwo z ujeżdżalniami w Umbrii


Jazda na koniu: Dom wiejski w Umbrii z ujeżdżalnią

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz poznać krajobraz Umbrii w słodkim tempie jazdy? Spójrz na naszą propozycję pozostania na farmie ze szkółką jeździecką w Umbrii i wskocz na siodło, aby spędzić zielone wakacje sportowe , wellness i wolność w wolnym tempie. Zielone umbryjskie wzgórza wokół Perugii, Terni i innych miast i wiosek, wraz ze ścieżkami wzdłuż Jeziora Trazymeńskiego , są idealnym miejscem dla miłośników przyrody, którzy chcą przeżyć dreszczyk emocji podczas wycieczki w siodle.

Dom z szkołą jazdy konnej i końmi w Umbrii

Gospodarstwa w Umbrii ze stadniną koni lub pobliskimi obiektami mają miejsca odpowiednie dla koni i kucyków oraz oferują usługi związane z jeździectwem. Nie tylko zajęcia i lekcje jazdy konnej dla dorosłych, młodzieży i dzieci, ale także jazda konna pośród dziewiczej przyrody Umbrii: doliny, wzgórza, góry, lasy, średniowieczne wioski i inne uroki umbryjskiej wsi. Wszystko jest zawsze pod czujnym okiem wykwalifikowanych pracowników i ekspertów jeździeckich. Szeroka gama usług pozwala zaspokoić potrzeby zarówno większości ekspertów, jak i zupełnie początkujących.

Pobyt w gospodarstwie z ujeżdżalnią w Umbrii jest doskonałą okazją dla młodych i starszych ludzi do zbliżenia się do świata koni i cieszenia się ich towarzystwem, a także szansą na zbliżenie się do wiejskiego świata i wartości wiejskich kultura.

Aby przeżyć niezapomniane wrażenia w kontakcie z naturą i końmi , spójrz na naszą propozycję Farmhouses in Umbria ze stadniną koni i zarezerwuj pobyt w zielonej Umbrii. Wybierz między Domami wiejskimi, Wille, Relais, Apartamenty, Farmy i B & B.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, powinieneś również zapoznać się z naszą ofertą Gospodarstw ze zwierzętami w Umbrii.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie z ujeżdżalnią w Umbrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!